Trail Blazers izlīdzināja sēriju 2-2 ar Nuggets

Kādu Filmu Redzēt?

Portlendas 'Trail Blazers' Moda centrā par 4. spēli tikās ar Denveras 'Nuggets' pēc zaudējuma 'Nuggets' divās iepriekšējās spēlēs.

cik nopelna Braiens Šovs

'Blazers' naktī uz sestdienu ar 115: 95 sagrāva 'Nuggets'.

Ar uzvaru Blazers tagad ir izlīdzinājis sēriju 2-2 aiz izcilas šaušanas no Normana Pauela.

Blazers naktī bija sliktākais rezultāts no galvenā spēlētāja Damiana Lilarda, taču, palielinoties Pauelam un citiem Blazers spēlētājiem, Blazers tika pie uzvaras.

Normanam bija viens no labākajiem nakts gūšanas punktiem karjeras izslēgšanas spēlēs.

Tikmēr Karmelo Entonijs svinēja savu dzimšanas dienu ar uzvaru.

No otras puses, Nikola Jokic vadīja Nuggets un finišēja ar vienu no sliktākajiem punktu gūšanas punktiem šajā sezonā.

'Blazers' pirmajā ceturtdaļā sāka ar pārsvaru un visas spēles laikā dominēja 'Nuggets' un galu galā nakti pabeidza ar uzvaru.

Portlenda pirmajā ceturtdaļā sāka spēcīgi.

Normans Pauels guva izkārtojumu, lai sāktu spēli Blazers sastāvā.

Maikls Porters jr zaudēja bumbu Pauelam, kā rezultātā Pauels ieguva vēl vienu spaini otrā pusē un četru punktu pārsvaru Blazers.

Pēc tam Jusufs Nurkičs samazināja sastāvu, kas noveda pie 6: 0, un vairāk nekā minūte bija ceturtdaļā.

Ostins Rivers beidzot ieguva spaini tīrradņiem no aizmugures trīs punktu līnijas.

Pēc tam Ārons Gordāns nometa vēl vienu spaini. Facundo Campazzo atvairīja piespēli Nikolai Jokičai par dunku, samazinot pārsvaru līdz punktam.

Pēc tam Pauels nometa trīspunktnieku, atkal palielinot pārsvaru. Arī Ostins Rivers atbildēja ar trīspunktnieku.

Pēc tam CJ McCollum izmeta trīspunktnieku Pauela piespēlē.

Maikls Porteris jr nolaida trīspunktnieku tieši aizmugurē, samazinot pārsvaru viena punkta robežās.

Nurkičs nometa sastāvu, dodot četru punktu pārsvaru ceturtdaļas vidū.

Pēc tam Pauels nometa trīspunktnieku pār Āronu Gordonu, palielinot pārsvaru līdz septiņiem punktiem.

CJ nometa vēl vienu trīspunktnieku, kā rezultātā ceturtdaļā palika 9: 0, paliekot 4:17.

Pēc tam Monte Moriss nometa dīkstāvi, un Nurkičs atbildēja ar peldlīdzekli.

Pēc tam Moriss atmeta JaMychal Grīna trīspunktnieku piespēli. Tad Jokičs nometa džemperi, samazinot pārsvaru līdz sešiem punktiem, un ceturtdaļā bija atlikušas mazāk nekā divas minūtes.

Pēc tam Karmelo Entonijs nometa trīspunktnieku, Džokičs pēc tam notrieca dunci.

Un Nurkičs atbildēja ar peldlīdzekli. Ceturtdaļa noslēdzās ar 32-24 ar Trail Blazers priekšgalā.

Blazers turpināja dominēt otrajā ceturtdaļā.

Grīns nometa spaini uz Pola Millsapa garām, sākot ceturtdaļu 'Nuggets'.

Pēc tam Entonijs atmeta vidēja metiena lēciena metienu, un Grīns atbildēja ar trīspunktnieku.

Pēc tam Markuss Hovards nometa trīspunktnieku, samazinot pārsvaru līdz divpunktu skaitam, otrajā ceturtdaļā paliekot 8:30 minūtēm.

Makkolums nāca klajā ar džemperi, un Morisa piespēle Grīnam pēc peldētāja deva vēl vienu spaini.

Grīns atkal nāca klajā ar vēl vienu spaini, izlīdzinot spēles rezultātu 36-36, ceturtdaļai paliekot 7:15 minūtēm.

Makkolums ātri atbildēja ar peldētāju, pārņemot vadību atpakaļ.

Roberts Kovingtons pameta maketu Makkoluma piespēlē. Nurkičs nometa dīkstāvi uzreiz aizmugurē.

Viņiem ceturtdaļā palika 38-42 ar 3:36.

Pēc tam Pauels nometa vēl vienu trīspunktnieku, palielinot pārsvaru līdz septiņiem punktiem.

Damians Lilards nometa vēl vienu spaini tieši loka iekšpusē pēc divpunktnieka.

Pēc tam Makkolums nosita spaini pie stikla, lai iegūtu 10 punktu pārsvaru.

'Blazers' turpināja dominēt 'Nuggets', kad Nurkičs nometa peldlīdzekli.

Maikls nometa trīspunktnieku Jokka piespēlē. Pēc tam Kovingtons atbildēja ar trīspunktnieku.

Tad Jokičs trāpīja džemperim, ceturtdaļā paliekot 44,2 sekundēm.

Ceturtdaļa noslēdzās ar 47: 57, Blazers izvirzoties 10 punktu vadībā.

Blazers sprādzienbīstamā trešā ceturtdaļa.

Makkolums izdarīja pārkāpumu, nometot džemperi ar vienu roku. Pēc tam Pauels nometa Džokicu.

Pēc tam Kovingtons nometa trīspunktnieku, ceturtdaļā paliekot 20 punktu vadībā ar 10:28.

Pēc tam Gordāns piebrauca tieši pie loka, nometot spaini.

Pauels nometa vidējās klases džemperi, un Džokičs uzreiz pēc tam nāca klajā ar spaini.

Nurkičs pie loka noliedza Gordānu. un Pauels nāca klajā ar vēl vienu džemperi otrā galā.

Jokičs nometa trīspunktnieku uz Kampazzo piespēli.

Makkoluma džemperis aptuveni ceturtdaļas vidū deva 21 punkta pārsvaru.

Pēc tam Kampazzo atbildēja ar izkārtojumu.

Pauels atbildēja ar dunku uz Lilarda garās piespēles. Entonijs nāca klajā ar vidējās klases lēcēju.

Moriss pameta izkārtojumu, un Anfernee Simons pēc tam atbildēja ar trīspunktnieku.

Karmelo nometa trīspunktnieku, paliekot ceturtdaļai 2:23 minūtes, dodot 30 punktu pārsvaru.

Viņi bija 58:91, un otrajā ceturtdaļā bija atlikušas spēlēt mazāk nekā divas minūtes.

Karmelo nāca klajā ar izbeigšanos, un Millsaps pēc tam atbildēja ar spaini uz Morisa garām.

Pēc tam Millsaps izdarīja noteikumu pārkāpumu, līdz ceturtdaļai bija atlikušas aptuveni 24 sekundes.

Trešā ceturtdaļa noslēdzās ar 66:93, Blazers iegūstot 27 punktu pārsvaru.

Dominējošais Blazers uzvar pār Nuggets.

Ceturto ceturtdaļu Pauels sāka ar trīspunktnieku, jau pašā sākumā izvirzoties 30 punktu vadībā.

Pēc spaiņa nomešanas Millsaps izdarīja pārkāpumu. Pēc tam Pauels izdarīja pārkāpumu, nometot peldētāju.

Tad Moriss nometa trīspunktnieku, un Kampazzo notrieca trīspunktnieku nākamajā īpašumā.

Viņi bija 78:99 ar 7:46, kas palika pēdējā ceturtdaļā.

Simons nometa peldlīdzekli virs Kampazo.

Pēc tam Vlatko Cancars atbildēja ar spaini, kas šajā procesā izdarīja pārkāpumu.

Makkolums nometa izkārtojumu, un Moriss atbildēja ar spaini.

Pēc tam Makkolums atbildēja ar džemperi. Pauels brauca tieši pie loka, un Dževale Makgī viņam liedza.

Hovards nometa trīspunktnieku. Deriks Džonss juniors netrāpīja trīspunktnieku, bet T. Dž. Leaf nogāza savu garām.

Viņiem bija 89-110, un ceturtdaļā bija atlikušas apmēram divas minūtes.

Pēc tam Hovards nometa trīspunktnieku, bet T. Dž. atbildēja ar džemperi.

Nasīrs Mazais bloķēja Makgī pie apmales.

cik bērnu ir Džonam Elvejam

Pēc tam Šakils Harisons atmeta trīspunktnieku, līdz spēlēšanai bija atlicis mazāk nekā minūte.

Pēc tam Deriks nozaga bumbu un brauca taisni līdz apmalei otrā galā un nometa dunku ar apmēram 20 sekundēm.

Ceturtdaļa noslēdzās ar 95: 115, 'Blazers' nopūšot 'Nuggets'.

Svarīgākie punkti.

Abas komandas redzēja, ka viņu galveno spēlētāju nakts bija samērā zema, jo Damians Lilards Blazers labā zaudēja tikai 10 punktus.

Līdzīgi arī Nikolai Jokičai ar 16 punktiem sliktākais rezultāts šajā sezonā.

Bet Blazers gadījumā citi spēlētāji uzkāpa, kad viņi ieguldīja savu komandu Lilarda vietā.

Normans Pauels vadīja 'Blazers', zaudējot savu karjeras labāko izslēgšanas spēli ar 29 punktiem, kā arī 2 atlēkušajām bumbām un rezultatīvu piespēli.

Viņš izdarīja četrus trīspunktniekus un bija 11 no 15 no grīdas.

Man patīk šāda veida spēles, mirkļu veidi. Kad iekļūsiet izslēgšanas spēlēs, ir svarīga tikai uzvara, un man kā spēlētājam tas ir viss, kas man bija svarīgi, Pauels teica pēc spēles.

Kamēr KJ Makkolums nokrita 21 punktu ar 4 atlēkušajām bumbām un 8 rezultatīvām piespēlēm.

Jusufs Nurkičs pret savu bijušo komandu zaudēja 17 punktus, izcīnīja 6 atlēkušās bumbas.

Mēs zinām, kas atrodas līnijā. Tā bija mūsu spēle. Mums tas bija vajadzīgs, sacīja Nurkičs.

Un Karmelo Entonijs svinēja savu dzimšanas dienu, izlaižot 12 punktus, 3 atlēkušās bumbas un rezultatīvu piespēli.

Neskatoties uz to, ka nakts bija mazrezultatīva, Damians nakti pabeidza ar 10 rezultatīvām piespēlēm un 8 atlēkušajām bumbām.

No otras puses, Nikola Jokičs noslēdza nakti, vadot 'Nuggets' ar 16 punktiem, 9 atlēkušajām bumbām un rezultatīvu piespēli.

Fakundo Kampazzo nokrita 12 punkti, 2 atlēkušās bumbas un 7 rezultatīvas piespēles.

Kamēr citi iesācēji nespēja gūt vārtus ar divciparu skaitli.

Monte Morris vadīja 'Nuggets' soliņu, gūstot 12 punktus, 3 atlēkušās bumbas un 4 rezultatīvas piespēles.

JaMychal Green zaudēja 11 punktus, 5 atlēkušās bumbas un 2 rezultatīvas piespēles.

Tagad, kad sērija atkal ir sasieta, viņi otrdien tiekas pretī Ballēnas arēnā Denverā.