Virslīgas Ziņas

West Brom 1-1 Vilki: kopējais ziņojums

Kādu Filmu Redzēt?

Vestbroms nāca no aizmugures, lai mājās atrastu neizšķirtu 1: 1 konkurentiem Wolves, taču viens punkts viņus noraidīja. Ar Mbaye Diagne izlīdzinājumu, iespējams, nepietiks, lai izglābtu Sema Alardisē pusi

Mbaye Diagne vārti otrajā puslaikā tika atcelti Fabio Silva Veiksme pirmajā puslaikā. Bet neizšķirts nozīmēja Sems Alardīce Četrām spēlēm bija 10 punkti no drošības.

Vilkiem visas sezonas garumā bija daudz futbola. Tomēr viņu vājums bija acīmredzams kā Nuno Espírito Santo Forma laika gaitā neizturēja West Brom spiedienu.

kādā komandā spēlē Howie Long jr

Tā kā lietus lija zemē, abām komandām bija vajadzīgs laiks, lai ieietu jebkurā ritmā. Bet pirmā iespēja bija komandai Vilki, kad Romēns Saiss devās tieši uz Semu Džonstonu.

Pirmā puslaika lielāko daļu vadībā atradās viesu komanda, Nelsonam Semedo piespiežot daudz labāk glābt. Tad Baggies vārtsargs pirmajā stundā, pirms Vitinha izmēģināja laimi.

West Brom, tuvojoties izrāvienam. Bija jau vēls puslaiks, kad īsais stūris atrada ceļu uz Diagne pie tālajā stabā. Tomēr viņš varēja tikai novirzīties pāri vārtiem, nevis tīklā.

Tas izrādīsies dārgs dažu minūšu laikā, kad Vilki pēc humoristiskām situācijām novedīs otrā pusē pēc jautras spēles, kurā piedalās Ouens Otasovi un Vitinja.

Izskatījās, ka Kails Bartlijs aiziet pensijā, taču viņa pūles nonāca Silvā. Viņš izlaida Džonstonu Albion tīklā. Par lielu prieku jaunajam uzbrucējam, kurš bija uz riteņiem svinēt.

Portugāļi cīnījās, lai mazinātu Raula Jimeneza atstāto atstarpi. Bet šie bija viņa otrie vārti pret lielākajiem Wolves konkurentiem, turklāt attaisnojot atgriešanos pirmajā komandā.

Vienīgā maiņa pārtraukumā bija vecākais Maiks Dīns, kurš atbildēja par tiesnesi par otro puslaiku pēc Pola Tjernija savainojuma. Bet mājiniekiem bija zināms impulss.

kur dan marino mācījās vidusskolā

Vests Broms visu iemeta Vilkiem.

Vest Broms visu meta Vilkiem otrā puslaika sākumā. Vārtsargam Rui Patrīcija izdarot divas lieliskas rezultatīvas piespēles, kur izlīdzinājums šķita neizbēgams.

Pirmkārt, iespaidīgais Matheuss Pereira bija paslīdējis uz bumbu līdz Konoram Taunsendam, tikai aizsargam leņķī raidot vārtus ļoti tuvu Patrīcio.

cik daudz mērķu ir Sidnijam Krosbijam

West Brom vs. Vilki (Avots AsumeTech)

West Brom vs. Vilki (Avots: AsumeTech)

Pēc tam labais aizstājēja Matija Filipsa paveiktais darbs Samu Galaheru atrada kosmosā pavisam netālu. Tāpēc pussargs varēja redzēt, ka viņa pūles ir beigušās.

Vārti beidzot nāca tikai stundu vēlāk, kad Diagne vārtu centrā netika atzīmēta, lai mierīgi dotos mājās no Taunsenda kreisās puses pils.

Abām komandām dzenājot uzvaras vārtus, tas kļuva par atklātu finālu, jo lietus lija uz Hawthorns bedres. Bet nevienai no pusēm nebija kvalitātes radīt vēl vienu skaidru iespēju vēlāk.

Rezultāts nozīmē, ka Vestbroms ieguva labāko Black Country spēles sezonā, janvārī uzvarot Molineux. Bet turpmākās spēles atkārtotās spēles tagad šķiet maz ticamas.