Spēlētāji

Ukraina 1-0 Ziemeļīrija

Kādu Filmu Redzēt?

Pussargs Ali Makkans uzskata, ka Ziemeļīrijas pusei neveicās zaudēt Ukrainai ar 1: 0 Dņepro pēc tam, kad viņš bija atļāvies, viņaprāt, sliktus vārtus.

Nav atzīmēts Oleksandrs Zubkovs 10. minūtē mājinieki guva vārtus viņu pēdējā Euro 2020 kvalifikācijā.

Ziemeļīrija pirmajā pusē bija neapmierināta, kas neapstājās. Bet viņi atbildēja labi un tuvojās vārtu guvumam Ciaron Brown pirms pārtraukuma.

Tā bija grūta spēle, sacīja Makkans, kurš arī atstāja iespaidu laukuma vidū.

kurā gadā ķiršu rīsi aizgāja pensijā

Es domāju, ka tas bija slikts mērķis mums, un tas nesākās labi. Bet es domāju, ka mēs tajā izaugām un otrajā puslaikā veicāmies labi.

Mēs varētu justies neveiksmīgi, lai neko neiznāktu. Bet komandai tā bija laba spēle, īpaši otrajā puslaikā. Un mēs varētu izmantot daudz priekšrocību un doties uz nākamo nometni.

Šī nedēļa vienmēr ir bijusi gudra. Jūs saņemat daudz vāciņu par atrašanos nometnēs un no tām. Tas ir lieliski, un man tas patīk.

Sakāve, kas tika spēlēta 15 000 vietējo atbalstītāju priekšā, nozīmēja, ka Ziemeļīrija nespēja uzcelt svētdienu 3: 0 pret Maltu. Tas bija vadītājs Īans Baraklovs Pirmā uzvara 90 minūtēs.

Vadītājs pirms spēles brīdināja, ka Ukraina piedāvās ļoti grūtu pārbaudi.

Un tas bija redzams no tā, kas pēdējo reizi tika izlaists Ziemeļīrijā. Tieši pirms pasaules kausa atlases kampaņas atsākšanas septembrī.

Kā viņš to darīja svētdien, Baraklovs meklē pieredzējušu sastāvu. Nevis startēja, bet kāds no jauniešiem izsauca komandu.

Tomēr Dens Balards iekļuva pirmajā sarakstā pēc tam, kad palīdzēja Blekpūlai uzvarēt pirmās līgas finālā.

Pāvs-Farels stāv stingri, kad Ukraina sāk karst.

Džonija Evansa prombūtnē Ziemeļīriju pārsteidza pieredzējušais Kreigs Katkarts un jaunais Ballards.

Un Ciaron Brown no abām pusēm, un agrīnā stadijā viņi bija pakļauti pastāvīgam spiedienam.

Viņu lielākais izaicinājums bija skriešanas aizmugure, kuras kreisajā pusē bija Zubkovs. Un Andrijs Jarmoļenko pa labi, sagādājot daudz nepatikšanas no plaša diapazona. Ar to, ka Vesthemas vīrietis jau pirmajā minūtē izšāva plati.

Ziemeļīrija izskatījās kā sākusi pāraugt spēlē, kad kluba vadība 10. minūtē izvirzījās vadībā.

Pāvs-Farels ir stabils, kad Ukraina sāk karst (Avots: Leeds Live)

Un tas bija Zubkovs, kurš guva pirmo savainojumu, iejot no kreisās malas.

Viņš baroja Romānu Jaremčuku, kuru Pāvs-Farels smagi nošāva. Un tieši no stūra otrās puses vārti iznāca.

Zubkovam pilnīgi nenozīmējot starp Stjuartu Dalasu un Padiju Maknēru, lai iegūtu bezmaksas galvu.

Zubkovs ienāca no kreisās malas aizsarga un sita Jaremčuku, kurš, šķiet, guva punktus. Pirms Pāvs-Farels iesniedza galīgo prasību un noraidīja to, lai gan vēlāk Zubkovs tika uzskatīts par neiespējamu.

'Baraclough' vīriem nācās ļoti smagi strādāt, lai atturētu Ukrainu no priekšlaicīgas dubultošanās.

Šeins Fergusons strādā kā kreisais aizsargs, būvējot Ziemeļīriju 3-5-2 - bloķējot Jarmoļenko braucienu ar ļoti labu pēdējo bloku.

Un neilgi pēc tam tas pats spēlētājs vienkārši izšāvās ar metienu - labs kērlings.

Labi saglabājot formu, Ziemeļīrija 36 minūtēs gandrīz panāca negaidītu izlīdzinājumu.

Kad Maknērs atnesa pilnīgi brīvu sitienu no labās puses, kur Brauns piecēlās, lai saskartos ar stabilu sitienu. Bet Heorhiy Bushchan viņam tika liegts.

Ziemeļīrija apdraud spēcīgu otro puslaiku.

Tā kā lielais turnīrs ir tik tuvu, iespējams, nav pārsteidzoši, ka otrajā pusē Ukrainas statuss un vara ir pasliktinājusies.

Ziemeļīrija ir guvusi labumu, jo viņiem ir bijusi lielāka kontrole.

Dažas reizes nesen Baraklovs ir devies ar ātru malējo aizsargu. Šoreiz Makgins apsteidza Džošu Magenisu, neskatoties uz to, ka uz rezervistu soliņa bija tādi talantīgi talanti kā Liams Boiss un Kails Lafererijs.

Makgins cīnījās par triecienu, un pārtraukumā viņu nomainīja Džordans Tompsons.

Ziemeļīrija apdraud spēcīgu otro pusi (Avots: Belfāstas ziņu vēstule)

Ar Stokas pilsētas vīrieti biežāk skatoties pārliecinoši un bumbā. Vai arī mazāk tuvu Magenisam, nekā viņš varēja būt.

Ali Makkans ir smagi strādājis pie tā, ko kapteinis Stīvens Deiviss bieži tiek noķerts trešā puslaika vidū.

Un St Johnstone cilvēks varēja nokļūt otrā perioda vidū.

Pirms viņa galva no Dalasas krusta nogāja no nepareizās puses.

Lafertijs un Pols Smīts abi atstāja soliņu. Un Lafertijs spēlēja gudru futbolu iekšpusē līdz Linfield priekšējai līnijai.

Bet viņš izvilka sprūdu tieši pirms Pāvs-Farels izdarīja vēl vienu labu lietu, un viņu izglāba Jarmoļenko.

Besijedina aizstājējs domāja, ka viņš mača pēdējā minūtē panāca 2: 0.

Bet viņa pieskāriens tika uzskatīts par nepamanītu. Pēc tam, kad 19 centra spēlētājs 19 gadus vecais Chelsea soms Makklelands sāka savu pirmo spēli Ziemeļīrijā.