'Suns' uzvar ceturtajā spēlē pret 'Clippers'

Kādu Filmu Redzēt?

Fīniksas 'Suns' un 'LA Clippers' sestdienas vakarā savā starpā stājās pretī Rietumu konferences fināla ceturtajai spēlei.

Pēc sērijas pārsvara samazināšanas 3. spēlē ar 'Suns'.

'Clippers' cerēja sēriju neizšķirti 2: 2 uzvarēt 4. spēlē.

Tomēr Suns bija citi plāni attiecībā uz Clippers.

Septiņu spēļu sērijā viņi guva vēl vienu uzvaru.

Smagā cīņa starp abām komandām beidzās ar to, ka 'Suns' ar 84:80 pieveica 'Clippers' un izvirzījās vadībā ar 3-1.

'Suns' sāka spēcīgi izvirzīties vadībā pirmajā puslaikā.

Bet 'Clippers' neizcēlās bez cīņas.

Turpinājumā 'Clippers' atgriezās otrajā puslaikā.

Un galu galā uzvarēt viņus ceturtās ceturtdaļas pēdējās sekundēs.

Devins Bukers vadīja 'Suns', neskatoties uz deguna traumu. Seko Deandre Ayton un Chris Paul.

No otras puses, Clippers vadīja Pols Džordžs.

Un, kad nebija viņu galvenā spēlētāja Kawhi Leonard, viņš saņēma palīdzību no Reggie Jackson un Ivica Zubac.

Pirmajā puslaikā 'Suns' izvirzījās vadībā.

Pirmo ceturtdaļu Deandrs Eitons iesāka ar izkārtojumu, un Ivica Zubaca atbildēja ar dunku pēc Markusa Morisa vecākā piespēles.

Devins Bukers izdomāja peldētāju uz Krisa Pola piespēles. Dže Kroders notrieca tālu divpunktu metienu.

Drīz Bukers pievienoja vidējās distances lēcēju un tieši tāpat 'Suns' pārņēma 'Clippers' 12 punktu pārsvaru.

Pols Džordžs notrieca trīspunktu metienu 'Clippers' labā, bet Zubacs pievienoja āķa metienu uz nākamo bumbu.

Tas samazināja 'Suns' pārsvaru līdz pieciem punktiem, un pirmajā ceturtdaļā bija palikuši 5:55.

Bukers otrā galā nogāza džemperi, un Pols Džordžs atbildēja ar klājumu.

Viņiem bija 23: 13, jo Nikolajs Batums notrieca trīspunktnieku, bet ceturtdaļā palika 3:16.

Terenss Manns nometa trīspunktnieku un pārsvars samazinājās līdz pieciem punktiem.

'Suns' panāca 4: 0, izvirzoties vadībā ar 9 punktu pārsvaru un noslēdzot ceturtdaļu ar 29: 20 ar 'Clippers'.

'Clippers' atpalika no 'Suns'.

Lūks Kennards nometa otrās ceturtdaļas pirmo spaini. Reggie Jackson pievienoja izbalējušu džemperi.

Viņš arī pievienoja vēl vienu tāllēcēju pie nākamā.

Pēc tam Bukers nometa trīspunktnieku, bet Kamerons Džonsons pievienoja vēl vienu trīspunktnieku.

Eitons nometa dunku uz Pāvila caurlaides.

Eitons pie malas

Eitons pie malas (avots: Twitter )

'Suns' izvirzījās vadībā ar 13 punktu pārsvaru, bet ceturtdaļā palika 6:36, kad Eitons bloķēja Džeksonu pie apmales.

Bukers izdomāja lēcienu otrā galā. Džordžs atbildēja ar džemperi.

Viņi bija 44-31, un ceturtdaļā bija atlikušas mazāk nekā trīs minūtes, kad Eitons nometa džemperi.

Zubaka otrā galā nometa dunku, un Pols atbildēja ar vidēja diapazona džemperi virs Zubaka.

Džeksons izsita plaši atvērtu trīspunktnieku otrā galā.

Otrās ceturtdaļas pēdējās sekundēs Mikal Bridges atteicās no spēles.

Līdz ar to ceturtdaļa noslēdzās ar 50: 36, Suns atkal izvirzoties vadībā.

'Clippers' atgriežas trešajā ceturksnī.

Zubaks iemeta dunku 'Clippers', bet Redžijs Džeksons pievienoja apgrieztus izkārtojumus nākamajam īpašumam.

Pēc tam Pols atbildēja ar džemperi otrā pusē.

Pēc tam Patriks Beverlijs nometa džemperi, bet Bridžess bloķēja Regiju Džeksonu.

Kriss Pols nāca klajā ar lēcienu viens pret otru.

Zubacs nometa dunku, bet Džordžs pievienoja džemperi nākamajam īpašumam.

Viņiem bija 53:39 un ceturtdaļā bija atlikušas mazāk nekā piecas minūtes.

Tilts nometa džemperi, un Džeksons atbildēja ar trīspunktnieku Džordža piespēlē.

Pēc tam Bukers izdomāja džemperi, un Džeksons atbildēja arī ar džemperi.

Ceturtdaļa noslēdzās ar 69-66 ar 'Suns' vadībā.

'Suns' uzvar.

Bukers sāka ceturto ceturtdaļu, atmetot izkārtojumu, un Džordžs atbildēja ar džemperi.

Pols Džordžs izdarīja pārkāpumu, un 'Clippers' ar soda metieniem samazināja pārsvaru līdz punktam.

Pēc tam Kriss Pols atrada Eitonu alley-opp, un Eitons nogāza dunku.

Abas komandas ceturtdaļas vidū guva vārtus bez rezultāta 73:72.

Visbeidzot Bukers notrieca vidējās distances lēcēju un palielināja pārsvaru līdz 3 punktiem.

Džeksons tomēr atbildēja uzreiz, notriecot džemperi.

Pēc tam Kriss Pols otrā galā veica reversu.

Grāmata izgāzās no spēles, un Manns samazināja kārtu, samazinot 'Suns' pārsvaru.

Džordžs ar soda metieniem atkal samazināja pārsvaru līdz punktam.

The Suns uzvar 4. spēlē (avots: Twitter )

Spēle noslēdzās ar komandu savstarpējo soda metienu dueli, kur kā uzvarētājs izcēlās 'Suns'.

Tā bija traka, emocionāla spēle, sacīja Pols Džordžs.

Losandželosas 'Clippers' raidīja 32 procentus metienu no laukuma, bet 'Suns' ar knapi 36 procentiem.

Tas bija slidens festivāls, sacīja 'Suns' treneris Montijs Viljamss. Tas noteikti nebija aizvainojums 101.

'Clippers' treneris Tirons Lī teica: 'Mums bija iespēja izvirzīties vadībā par 12 īpašumiem, un mēs to nevarējām izdarīt. Tas vienkārši neattiecas uz mums.

ko tagad dara Trevis pastrana

Zema punktu gūšanas nakts abām komandām.

Devins Bukers vadīja 'Suns', gūstot 25 punktus un izcīnot 2 atlēkušās bumbas.

Kamēr Deandrs Eitons samazināja 19 punktus un izcīnīja milzīgas 22 atlēkušās bumbas.

Viņš realizēja arī četru bloku metienus.

Kriss Pols iemeta 18 punktus, izcīnīja 4 atlēkušās bumbas un izdarīja 7 rezultatīvas piespēles.

Tikmēr visiem pārējiem spēlētājiem neizdevās gūt vārtus divciparu skaitļos.

Mikāla tilti izcīnīja 13 atlēkušās bumbas un guva tikai sešus punktus.

Savukārt 'Clippers' vadībā atradās Pols Džordžs, kurš guva 23 punktus un izcīnīja 16 atlēkušās bumbas double-double.

Viņš atdeva 6 rezultatīvas piespēles un spēlēja 42 minūtes.

Seko Regijs Džeksons, kuram 20 punkti, 5 atlēkušās bumbas un rezultatīva piespēle.

Savukārt Ivica Zubaka samazinājās par 13 punktiem un 14 atlēkušajām bumbām.

Tāpat Terenss Manns vadīja soliņu, gūstot 12 punktus un izcīnot 4 atlēkušās bumbas, un visiem pārējiem spēlētājiem neizdevās gūt vārtus ar divciparu skaitli.

Pirmdien Fīniksā 'Clippers' un 'Suns' stājas viens pret otru piektajā spēlē.

Patiesībā abu komandu liktenis izšķirsies 5. spēlē.

Ja 'Suns' uzvarēs, viņi pārcelsies uz NBA finālu, un, ja uzvarēs 'Clippers', viņi sāks 6. spēli.

Tāpēc būs interesanti redzēt, kurš kļūs par pirmo vietu NBA finālā.