Spēlētāji

Rasela Vestbruka vēsturiskā nakts un Bredlija Beila karstā šaušana

Kādu Filmu Redzēt?

Tā ir lieliska nakts Vašingtonas Wizards divām zvaigznēm Rasels Vestbruks un Bredlijam Beilam, jo ​​abiem bija milzīgs rezultāts, lai uzvarētu pār Indianas 'Pacers'.

'Wizards' pagarinājumā ar 133-132 pārspēja Indianas 'Pacers' komandu, Bredlijam Beilam gūstot 50 punktus, bet Raselam nokrītot 181. triple-double.

Bīls un Rasels noveda Wizards pirmo reizi šajā sezonā, lai uzvarētu sezonas slaucīšanā.

Abas komandas cīnās par vietu iekļūšanas turnīrā, jo tagad tās ieņem devīto un desmito vietu.

Līdz ar uzvaru Wizards ir devītajā vietā, bet Pacers desmitajā vietā.

'Play-in' turnīrā var piedalīties komandas no septītās līdz desmitajai vietai, lai nodrošinātu izslēgšanas vietu.

Komandas no spēles sākuma līdz nolikuma beigām gāja viens pret otru savā starpā, galarezultātā iegūstot pagarinājumu.

Indiāna Pacers trešo ceturtdaļu noslēdza ar milzīgu pārsvaru, taču nespēja noturēt pārsvaru, un Wizards ceturtajā vietā atspēlējās, pārņemot spēli uz pagarinājumu.

Kur Wizards uzvarēja ar punktu pār Pacers.

Pirmās ceturtdaļas sākumā 'Pacers' izvirzījās vadībā.

Kariss Leverts atklāja nakti ar izkārtojumu, dodot pirmo nakts vadību Pacers.

Dags Makdermots nākamajā īpašumā nometa trīspunktnieku, lai palielinātu pārsvaru līdz 5: 0 Pacers labā.

Pēc tam Rui Hačimura ieguva pirmo spaini Wizards, arī izdarot pārkāpumu, un Vestbruks iegūst atlēkušo bumbu un gūst vārtus pēc tam, kad Hačimura netrāpīja nākamajā īpašumā.

Pacers Domantas Sabonis pie apmales bloķēja Hačimura, kas izlīdzināja spēli Wizards ar 9:18, paliekot ceturtdaļā, kā arī izvirzījās vadībā ar Hahimuras gūto grozu.

Bīls nošāva džemperi, un Alekss Lens to izdara uz Rasela rezultatīvās piespēles, dodot vadību Wizards.

Vestbrūks nākamajā īpašumā pagarināja pārsvaru līdz piecu punktu pārsvaram.

Metiens ritēja turp un atpakaļ, abām komandām gūstot grozus. Abas komandas pārņēma tikai punktu pārsvaru, līdz ceturtdaļā palika 3:52.

Tad 'Pacers' uzsāka 4: 0 sēriju, panākot spēles rezultātu līdz 21: 26, kad bija atlikušas tikai aptuveni trīs minūtes.

Bīls uzreiz pēc tam ieguva džemperi, un Daniels Gafords uzsita bumbu uz Īša Smita aleja-opp, lai panāktu spēles punktu, pirms Pacers atkal guva vārtus.

Tomēr Rasels atbild uz 'Pacers', lai panāktu neizšķirtu spēli ar spēles atlikušo pusotru.

Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar 33-32, Vestbrukam gūstot džemperi, kurš pēc atlikušās 2,1 sekundes izvirzījās punktu pārsvarā pār Pacers.

Wizards otro ceturtdaļu uz pusēm atpalika no Pacers.

Tiklīdz sākās otrā ceturtdaļa, 'Pacers' pārņēma punktu pārsvaru un Gogas Bitadzes trīspunktnieku un bloķēto bumbu pārsvaru sasniedza līdz pat četriem punktiem.

Pēc tam Vestbruks izdarīja nepareizu groza šaušanu, lai panāktu, ka Wizards ir tuvu punktam.

cik daudz naudas ir muhamedam ali

Tomēr 'Pacers' joprojām bija vadībā, ejot ar 38-41, bet ceturtdaļā palika 8:58.

Pēc tam Bredlijs Beads nometa trīspunktnieku, lai panāktu spēles punktu un Pacers T.J. Makkonels atbildēja uzreiz, bet Ārons Svents meta trīspunktnieku, palielinot pārsvaru līdz sešiem punktiem Pacers.

Beils turpināja gūt vārtus ar trīspunktnieku otrā galā, lai 'Wizards' neļautu 'Pacers' tikt prom ar milzīgu rezultāta starpību.

Pēc apmēram 8 minūtēm ceturtdaļā Vašingtona izvirzījās vadībā ar rezultātu 4:25.

T.J. Makkonels paslīdēja, mēģinot gūt vārtus, gandrīz zaudējot bumbu.

Tomēr Leverts atguva bumbu un piespēlēja Domantam, lai gūtu vārtus, un Domanta dīkšana atkal deva vadību 'Pacers'.

Abas komandas atkal turpināja gūt vārtus un izvirzījās vadībā, līdz ceturtdaļā palika neizšķirti 55-55 ar rezultātu 1:39.

Atkal neizšķirts 57-57 ar spēles atlikušo minūti.

Tad Beils pārņēma trīs punktu pārsvaru Wizards ar grozu un noteikumu pārkāpumu, kad bija atlikušas 39,7 sekundes.

Tad 'Pacers' Oša Briseta pacēlās otrajā galā, gūstot izkārtojumu un panākot spēles punktu.

Un Sabonis izdarīja pārkāpumu ar grozu, pulkstenī izvirzoties divu punktu vadībā ar 13,3.

Bet Wizards galu galā izvirzījās vadībā pēc tam, kad Rasels guva trīspunktnieku pie skaņas signāla, lai noslēgtu otro ceturtdaļu.

'Pacers' karstie vārti trešajā.

Abas komandas ceturtdaļas sākumā savā starpā bija savstarpēji saspēlējušās, katrai komandai atbildot uz citu komandu uzbrukumiem.

Trešās ceturtdaļas sākumā divas minūtes viņi turpināja gūt vārtus.

Bet 'Pacers' atjaunoja ritmu un ceturtdaļas noslēgumā izvirzījās trīs punktu vadībā ar pulksten 9:28.

Oša Brisseta pagarināja pārsvaru pēc tam, kad sabojāja dunci Saboņa piespēlē.

Ar to Pacers veica 10: 2 skrējienu, lai izvirzītos nakts lielākajā vadībā ar 9 punktu pārsvaru pie 69-78 ar atlikušo 8:18.

Bīls nometa džemperi, lai panāktu rezultātu līdz Pacers punktam. Viņš turpināja gūt vārtus, lai saglabātu Wizards spēlē.

Un Leverts turpināja gūt vārtus, lai atvestu Pacer no Wizards.

'Pacers' atkal veica 9: 0 skrējienu, lai iegūtu 9 punktu pārsvaru, un līdz spēles beigām bija atlikusi vairāk nekā minūte.

Leverts 'Pacers' labā guva trīspunktnieku ar ceturtdaļā atlikušo 31,3 punktu, bet Rasels atbildēja ar savu trīspunktnieku.

Un šoreiz Kariss Leverts trāpot trīspunktnieku pie skaņas signāla, iegūstot 9 punktu pārsvaru pie 92-101, iekļūstot ceturtajā ceturtdaļā.

Wizards karstie vārti ceturtajā.

Turpinot karsto trešdaļas šaušanu, 'Pacers' ceturtās ceturtdaļas sākumā saglabāja pārsvaru.

Ar septiņu punktu pārsvaru pat pēc pusminūtes ceturtajā ceturtdaļā.

Rasels piespēlēja bumbu Hačimurai, kurš pretī ieguva spaini.

Tas noveda spēli līdz punktam, pirms Leverts atkal guva vārtus.

Komandas atkal gāja turp un atpakaļ, kad spēles beigšanai bija atlikusi apmēram minūte.

Spēle, kas bija neizšķirta ar rezultātu 122: 122, ar 26,9 atlika līdz regulas beigām.

Rasels Vestbruks pēc Wizards izkārtojuma ieguva divu punktu pārsvaru.

Tomēr Kariss Leverts izlīdzināja spēli, iegūstot izkārtojumu, un ceturtajā bija atlikušas 3,5 sekundes.

Un Vestbruks pietrūka džempera, kurš ceturtdaļu noslēdza ar neizšķirtu rezultātu un iekļuva pagarinājumā.

Pacers laika gaitā izvirzījās vadībā. Un Vestbeks atbildēja labajā pusē, novērtējot džemperi, kurš atkal sasaistīja spēli.

Pēc tam Brisets atkal izvirzījās vadībā, lai 'Pacers' gūtu grozu.

Wizards bija priekšā ar punktu un pusi minūtes, lai spēlētu 1. pagarinājumā.

Edmonds Vasars pie skaņas signāla iesita džemperus ar pretvēja virzienu, lai 'Pacers' izvirzītos vadībā.

Leverts pieprasīja pārkāpumu Vestbrukam ar sekundes kreiso daļu, tādējādi Vestbruks nokļūstot soda metienu līnijā.

Pēc tam viņš trāpīja abus soda metienus, izvirzoties vadībā Wizards.

Pēc tam 'Pacers' ieguva metienu, un T. Dž. Makonels meta Levertam, lai šautu, taču Vestbruks viņu bloķēja, pagarinājumā dodot 'Wizards' uzvaru.

Pēc uzvaras Wizards iemīlēja Vestbruku.

Vestbruks 181. triple-double.

Ieiešana tiesā Rasels Vestbruks zem siksnas bija 180 'triple-double', tikai viens triple-double aiz Oskara Robertsona, kurš visu laiku ir ieguvis rekordu par visvairāk triple-double dubulto NBA vēsturē.

'Wizards' galvenais treneris Skots Brūkss par zvaigzni bija tikai slavēts.

Viņš ir viens no lielākajiem uzvarētājiem, kādu jebkad esmu bijis, laukumā un ārpus tā, teica Brūkss šīs sezonas sākumā. Viņš mūsu komandai piešķir tik lielu vērtību.

Nodarbojoties ar to, ko mēs visi esam piedzīvojuši, es nevarēju lūgt, lai kāds labāks puisis mūs vada, un viņš to arī vada - un tas nav bijis viegli.

Viņam rūp, viņš vēlas uzvarēt, viņš vēlas, lai mūsu spēlētājiem klājas labi, viņš vēlas izveidot profesionalitātes kultūru laukumā un ārpus tā, kā arī to pieprasa.

Ar milzīgu 'triple-double', kas tika iegūts spēlē pret 'Pacers', viņš tagad sasaista NBA rekordu ar Oskaru Robertsonu.

Rasela vēsturiskā nakts

Rasela vēsturiskā nakts (avots: twitter.com )

Pats Oskars Robertsons nesenā intervijā ar Marku Šteinu no New York Times sacīja, ka cer, ka Vestbruks pārspēs savu rekordu.

Es ceru, ka viņš to dabūs, sacīja Robertsons.

Es domāju, ka viņš ir viens no elites aizsargiem basketbolā, un es uzskatu, ka ir smieklīgi, ka daži sporta autori viņu kritizē, jo viņš nav uzvarējis čempionātā.

cik gredzenu ir Džimijam Džonsonam

Spēlētāji paši neuzvar čempionātos. Jums ir jābūt labai vadībai. Jums jāsaņemas ar pareizo spēlētāju grupu.

Vestbruku aizkustināja Robertsona vārdi.

Kad esat šajā pozīcijā un jūs tiksiet pieminēts kopā ar tādiem lieliniekiem kā Oskars - ne tikai to, bet viņi izsaka komplimentus par to, ko jūs darāt šajā spēlē, tas ir patiešām gods, cilvēks, sacīja Vestbruks.

Tas ir kaut kas, ko, godīgi sakot, es neuzskatu par pašsaprotamu, jo Oskars ir kāds, kurš vairāk darīja spēles labā, spēlēja laikmetā, kad mūsu spēlē bija grūti būt afroamerikāņu sportistam, un viņš saprata un ziedoja tik daudz lietu spēju spēlēt spēli, un es to saprotu.

Man ir vienkārši pateicīgi, ka esmu bijis sarunā ar viņa vārdu un manu vārdu. Es esmu pateicīgs par viņa pārdomātajiem vārdiem.

Viņš nometa 181. triple-double, gūstot 33 punktus, kā arī izcēlās ar augstām 19 atlēkušajām bumbām un 15 rezultatīvām piespēlēm.

Vestbruks ne tikai laboja Oskara Robertsona gandrīz 50 gadus veco rekordu par NBA trīsreizējo dubultspēļu lielāko daļu.

Bet arī kļūsti par pirmo spēlētāju NBA vēsturē, kurš ir ierakstījis 'back-to-back' spēles ar 15 plus atlēkušajām bumbām un 15 plus rezultatīvām piespēlēm.

Es lepojos, kā es saku katru vakaru, atstājot to visu uz grīdas, sacīja Vestbruks. Es godīgi uzskatu, ka nav tāda spēlētāja kā es. Ja cilvēki vēlas to uztvert kā pašsaprotamu, atvainojiet par viņiem.

Esmu diezgan pārliecināts, ka, ja visi to spētu, viņi to arī izdarītu.

Es godīgi pārliecinos, ka katru vakaru ietekmēju spēli daudzos veidos, aizstāvot atlēkušo bumbu, piespēlējot, asistējot, lai arī kas tas būtu vajadzīgs manai komandai, lai varētu uzvarēt.

Bredlija Beila milzīgā punktu gūšanas nakts.

Blakus Vestbrukam Beilam bija arī lieliska nakts, jo viņš ieguva 50 punktus par Wizards uzvaru.

Bīls ir tikai aiz Stīvena Karija, kurš šosezon izcīnījis titulu ar 31,4 punktiem spēlē.

Un tikai par 0,5 punktiem spēlē atpalika Steps, kuram 49 punkti pret Oklahomsitijas 'Thunder'.

Rezultāta tablo vadīja Bredlijs, nometot 50 punktus kopā ar 5 atlēkušajām bumbām un rezultatīvu piespēli.

Līdzīgi Rui Hacimura sekmēja 13 punktus, 6 atlēkušās bumbas un rezultatīvu piespēli, kuram Wizards bija lielisks pirmās ceturtdaļas starts.

'Wizards' soliņu vadībā izvirzīja Deiviss Bertāns, kurš guva 10 punktus.

Arī 'Pacers', neskatoties uz zaudējumu, pavadīja lielisku nakti.

Kaut arī 'Pacers' zaudēja spēli ar punktu, spēlētāji darīja visu, lai 'Wizards' paliktu uz pirkstiem, pat laika gaitā.

Spēļu laikā spēlētāji uz 'Pacers' tablo meta milzīgus punktus.

Ar visiem pieciem nakts startiem divciparu skaitļos.

Un Domantas Sabonis nometot triple-double un Kariss Leverts nometot double-double.

Kariss Leverts vadībā bija 'Pacers' tablo, gūstot 35 punktus. 14 atlēkušās bumbas un 8 rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Domantas atkrita 'triple-double', gūstot 30 punktus, 13 atlēkušās bumbas kopā ar 13 rezultatīvām piespēlēm.

Edmonds Vasars nokrita 13 punktus un izcīnīja divas atlēkušās bumbas, savukārt Oša Briseta guva 12 punktus ar 4 atlēkušajām bumbām.

Tāpat Dags Makdermots 11 punktus guva ar 2 atlēkušajām bumbām.

T.J. Makonels vadīja soliņu, gūstot 8 punktus kopā ar 6 atlēkušajām bumbām un 3 rezultatīvām piespēlēm, viņam sekoja Goga Bitadze ar 7 punktiem.