Teniss

Novaks Džokovičs izcīna savu 19. Grand Slam titulu

Kādu Filmu Redzēt?

Novaks Džokovičs izcīnīja savu 19. 'Grand Slam' titulu pēc divu setu cīņas, 'French Open' finālā pārspējot grieķi Stefanu Tsitsipu.

Labākā vieta 34 gadus vecajam Džokovičam bija lielās grūtībās, pirms atguva uzvaru ar 6-7 (6-8) 2-6 6-3 6-2 6-4.

Serbijas lieliskā pieredze spīd kā piektā sēkla Tsitsipas nokalst viņa pirmajā Grand Slam finālā.

Uzvara Džokoviču pārcēla uz vienu galveno titulu aiz kopīgi sasniegtā vīriešu rekorda Rafaels Nadals un Rodžers Federers .

Piektdien pusfinālā pārspējis Nadalu, viņš teica: tas bija neaizmirstams brīdis manā dzīvē un karjerā. Noteikti atcerēšos savas dzīves pēdējās 48 stundas.

Džokovičs, kurš iepriekš uzvarēja Roland Garros 2016. gadā. Kļuva par pirmo personu, kas divreiz uzvarēja visos Grand Slam turnīros kopš pilna laika laikmeta 1968. gadā.

cik veca ir Džūlija Haenera ktvu

Labākajam pasaules spēlētājam būs iespēja pakāpties 20. labāko vietā. Ar viņa konkurentiem Nadalu un Federeru šī mēneša beigās aizstāvot savu Vimbldonas titulu.

Pēc tam, kad Tsitsipas ietaupīja vienu ekspertīzes punktu ar tukšu malu uz zemes. Džokovičs nomierinājās, mēģinot veikt otro mēģinājumu. Pēc četrām stundām un 11 minūtēm augstākajā klīnikā.

Viņa runa palika nemainīga, kad viņš paspieda Tsitsipas roku. Pirms sākās asaras pirms norises vietas, kur bija viņa vecāki, sieva Jeļena. Un treneris Marians Vajda svinēja svētkus.

Tsitsipas bija traģēdijas portrets, kad viņš nokrita no krēsla. Liekot dvieli virs galvas, lai paslēptu savas ideālās jūtas.

Džokovičs nodod vēl vienu mācību jaunajai paaudzei.

Pēc Džokoviča neizšķirta ar trešo paaudzi tajā pašā vīriešu pusē. Tā ir atklājusi, ka Grand Slam finālā no izlozes otrās puses var būt jauns vārds.

Tsitsipasam jau ieteica būt vīrietim, kad viņš 2021. gadā ATP tūrē bija nopelnījis vairāk uzvaru nekā jebkurš cits. Un izbaudījis māla seguma titulu panākumus Montekarlo un Lionā.

Jautājums, kas tika uzdots jau ilgu laiku. Un joprojām tiek jautāts, vai jaunā paaudze var tūres līmeņa talantus pārvērst veiksmīgākos. Nekā vecā sardze lielākajā kategorijā.

Džokovičs nodod vēl vienu mācību jaunajai paaudzei (Avots: svētdienas pasaule)

Pieci iepriekš iestatītie formāti ir garāki un smagāki fiziski un garīgi divu nedēļu laikā.

Atkal un atkal Džokovičs ir parādījis, ka viņam ir daudz nozīmīgāks fiziskais un garīgais spēks. Salīdzinot pat ar talantīgākajiem pretiniekiem.

Sākotnēji Džokovičs, šķiet, izjuta piektdienas lielākās pusfināla uzvaras pār 13-kārtējo čempionu Nadalu sekas.

Izskatās noguris un satraukts no spožās Parīzes saules. Viņš cīnījās par servi un nebija pārliecināts par savu metienu, kad sekoja ar diviem setiem.

Tomēr, kā liecina vēsture, būtu neprāts viņu atlaist.

Pēdējos 16 mačos pret Itālijas jauniešiem Lorenco Musetti Džokovičs no diviem setiem cīnījās ceturtais karjerā.

Un viņš parādīja pazīmes, ka viņš varēja darīt to pašu Tsitsipas pēc trešās puses vannas pārtraukuma.

cik vecs šodien ir Maikls Strahans

Breika piektā punkta spiediens tika izteikts, kad Džokovičs no Tsitsipas pārņēma vadību ar 3-1. Pēkšņi spēks bija pilnīgi mainījies.

Džokovičs paliek mierīgs, jo atgriežas viņa tiešie ritmi un ritms. Palīdzība viņam atvieglot ceturto setu un dot spēku pieņemt lēmumus.

Džokoviča papildu centieni pieveikt Nadalu nebūtu bijuši bezjēdzīgi, ja Tsitsipas būtu viņu uzvarējis vissvarīgākajā spēlē.

Vēl viens pārtraukums lēmuma sākumā ļāva viņam virzīties uz priekšu ar čempionātu.

Un vairāk nekā četras stundas pulkstenī. Viņš pārdzīvoja nelielu kustību, lai izbeigtu Tsitsipa sapņus.

Tsitsipas gaida pirmo Grand Slam titulu.

Uzvarējis ATP finālā, viņš sezonu pabeidza 2019. gadā, pagājušajā mēnesī Montekarlo iegūstot savu pirmo maģistra titulu. Tsitsipas ir atcēlis dažus no spēles svarīgākajiem tituliem.

Galu galā četri Grand Slam turnīri ir pavisam cits stāsts. Tātad, zaudējot pirmajos trīs pusfinālos, 22 gadus vecais jaunietis ārpus Atēnām sacentās par savu pirmo lielāko šovu.

Toreiz Tsitsipas teica, ka viņš sapņoja spēlēt jau jaunībā. Un pirmajos divos setos viņš izskatījās nebaidījies no pasākuma lieluma.

Tsitsipas gaida pirmo Grand Slam titulu (Avots: Yahoo News)

Tsitsipas spēlēja ar pārliecību un agresivitāti. Kā viņš izskatījās, kļūstot par pirmo grieķu spēlētāju, kurš ieguvis Grand Slam titulu.

Tomēr Moments bija spēcīgs. Un pēkšņi, tā kā iepriekš tas bija mierīgs attēls, Tsitsipas izskatījās nomākts.

Viņa neapmierinātības pazīmes parādījās, kad viņš iesita savu sacīkstes dubļos. Un dusmīgi, nespējot noņemt kaitinājumu. Un atgūt savus iepriekšējos līmeņus, kad Džokovičs meklēja panākumus.

cik gredzenu ir burvju Džonsonam

Tas bija pārsteidzoši, jo mans ritms, ierocis un kustība bija perfekti. Kad es jutos auksts un izkļuvis no tā.

To bija grūti pārkārtot, sacīja Tsitsipas, kuram trešā seta beigās bija nepieciešama ārstēšana ar muguras lejasdaļu.

Esmu mazliet zaudējis savu spēli. Es patiešām vēlos, lai es saprastu, kāpēc notiek šādas lietas.

Lai gan Tsitsipam tā bija sāpīga sakāve. Izredzes uz panākumiem Grand Slam galu galā šķiet izšķirošas.

Džokovičs izmantoja savu tiesas interviju, lai pārliecinātu savu jauno konkurentu par viņa nākotni.

Es saprotu, ko viņš pārdzīvo. Es saprotu, cik grūti tas ir. Lai zaudētu 'Grand Slam' finālā, sacīja Džokovičs, kurš zaudēja 'France Open' pirmajos trīs finālos.

Tās ir spēles un sava veida reizes, kurās jūs daudz mācāties. Tātad jūs iznāksit spēcīgi.

Un es uzskatu, ka jūs nākotnē uzvarēsiet daudz Grand Slam turnīru.