Filadelfija Nr.1 ​​nokrīt uz Nuggets, Rasels triple-double pēc triple-double rekorda

Kādu Filmu Redzēt?

Filadelfijas '76ers' austrumu konferences 1. numurs šajā otrdien nokrītas uz 5. numuru Rietumu konferences Denveras 'Nuggets'.

Denveras 'Nuggets' šo otrdien uzņēma Filadelfijas sešiniekus Ball Arena, kur mājinieki uzvarēja spēli ar 104: 95 pret 76ers.

Maikls Porteris juniors, Ārons Gordāns, Nikola Jokičs startēja Nuggets komandā kopā ar Džamalu Mareju un Vils Bartons .

Tikmēr 76ers sastāvā startēja Dvaits Hovards, Tobiass Hariss, Denijs Grīns, Bens Simmons un Sets Karijs.

Iesācējs Džamals Marejs vadīja Denveru, jo viņš guva 30 punktus, sešas atlēkušās bumbas un četras rezultatīvas piespēles.

Džamals vadīja uzvaru “Nuggets”

Džamals vadīja uzvaru Nuggets (avots: nba.com )

Kamēr cits starta spēlētājs Maikls Porteris juniors pievienoja 27 punktus, 4 rezultatīvas piespēles un 12 atlēkušās bumbas, kā arī piecus trīspunktniekus.

Tāpat Nikola Jokičs sekmēja 21 punktu, 10 atlēkušās bumbas, ieskaitot piecas rezultatīvas piespēles.

No otras puses, '76ers' starteri nevarēja daudz palīdzēt komandai, izraisot zaudējumus pret 'Nuggets'.

Galvenie 76ers atbalstītāji bija Tobiass Hariss, Dvaits Hovards, Tīrese Maksija.

Hariss pabeidza ar 12 punktiem, trim atlēkušajām bumbām, divām rezultatīvām piespēlēm, divām pārtvertām bumbām un diviem blokiem. Viņš nošāva 6 pret 13.

Līdzīgi Hovards no pretinieku līnijas meta 4 pret 7 un 2 pret 2 pret pārkāpumu līniju, kopā 10 punkti un septiņas atlēkušās bumbas.

Maksijs finišēja ar 13 augstiem komandas punktiem no rezervistu soliņa, šaujot 4 pret 9 no laukuma kopā ar divām atlēkušajām bumbām un rezultatīvu piespēli.

Slikts starts no 76ers starteriem.

'76ers' visas spēles laikā atpalika no 'Nuggets', jo '76er' iesācējs pirmajā ceturtdaļā neko daudz nevarēja dot.

'Nuggets' pirmajā ceturtdaļā guva 44 punktus, bet '76ers' tikai 22 punktus.

no kurienes ir Kleja Tompsona vecāki

Otrajā ceturtdaļā tīrradņi guva 24 punktus un 76ers guva 23 punktus, kas bija diezgan pienācīgi, taču kopējais pārsvars pirmajā puslaikā Nuggets bija ļoti liels.

Sixers soliņš pastiprinājās un ceturtās ceturtdaļas beigās samazināja deficītu līdz pat sešiem punktiem.

76ers pret Nuggets

76ers pret Nuggets (avots: sportsbookwire.usatoday.com )

Trešo ceturtdaļu '76ers' dublieri noslēdza ar 10: 2 un saglabāja spiedienu ceturtajā.

Viņi beidzot pēdējā minūtē samazināja deficītu zem divciparu skaitļa, kamēr 76er starteri viņus uzmundrināja.

Bet ar to vien nepietika, lai 76ers panāktu Nuggets. Pēc tam 76ers zaudēja Nuggets ar 9 punktiem.

No otras puses, 'Nuggets' starteris jau no paša sākuma spēlēja spēcīgi.

'Nuggets' Marejs sāka lietas ar retu četru punktu spēli. Porteram bija izkārtojums, un Džokičs guva vārtus divos izkārtojumos, un pēc tam Porteris trāpīja 26 pēdu trīspunktnieku, panākot 22-10.

76era Seta Karija džemperis pārtrauca skrējienu, bet 'Nuggets' guva 10 no nākamajiem 14 punktiem.

kāda ir Bill Belichick neto vērtība

Līdz ar to viņi palielināja pārsvaru līdz 32-16. Un pēc tam, kad Matīss Thibulle izdarīja trīspunktnieku, Denvers noslēdza pirmo ar 12-3.

Marejam pievienojot trīspunktnieku, pēc tam 1. ceturtdaļā gūstot 16 punktus.

Tātad pēc spēles Sixers savā sešu spēļu izbraukumā tagad ir 3-2, bet Denver tagad sēž 29-18.

'Sixers' ceturtdien apmeklēs 'Cavaliers' (17-30) sesto un pēdējo pieturu ceļa braucienā, un Denvera ceturtdien dodas uz LA, lai uzņemtu zvaigžņoto sastāvu 'LA Lakers'.Rasels 24 stundas pēc vēsturiskā triple-double sasniegšanas trāpīja vēl vienu 'double-double'.

Vašingtonas 'Wizards' otrdienas vakarā uz galvaspilsētu uz galvas uzaicināja Šarlotes 'Hornets' uz maču.

Izcelsme uzņēmējiem Wizards bija Rasels Vestbruks triple-double kopā ar masīvu tapu tieši Bismack Biyombo ' s seja.

Pārcelšanās no Vestbrukas no komandas biedriem saņēma lielu ažiotāžu.

Tāpat Rasela triple-double bija trešais pēc kārtas un 17. šajā sezonā.

Viņš veica vēsturisku triple-double tieši pirms 24 stundām, kur guva vārtus ar 35 punktiem, 14 atlēkušajām bumbām un 21 rezultatīvu piespēli.

Pirmo reizi spēlētājs guva 35 punktus un 21 rezultatīvu piespēli triple-double.

Un pēc 24 stundām viņš atkal izdarīja triple-double, gūstot 22 punktus, 15 atlēkušās bumbas un 15 rezultatīvas piespēles.

Papildus Raselam lielisks sniegums komandā bija Wizard's Rui Hachimura, kurš savu karjeru piesaistīja augstu ar 30 punktiem.

Rui Hačimura kopumā ieguva 30 punktus, 16 no tiem pirmajā puslaikā, ieskaitot skaņas signālu, lai Vašingtona atrastos vienciparu attālumā.

Viņš arī izdarīja 4 atlēkušās bumbas un 3 rezultatīvas piespēles.

Varēju spēlēt ar agresiju no sākuma līdz beigām, sacīja 23 gadus vecais Hačimura, kurš pagājušajā sezonā savu karjeru izvirzīja augstu pret Losandželosas 'Clippers'.

Tā mums bija otrā nakts, kurā spēlēja viens pret otru, tāpēc mēs visi novēlojāmies spēles nogurumā.

Neskatoties uz lielisko sniegumu, ar to nebija pietiekami, lai panāktu uzvaru Vašingtonas 'Wizards', jo viņi pret Hornets nokrita ar 114-104.

Terijs Rozjē vadīja Šarloti ar 27 punktiem, 7 atlēkušajām bumbām un 4 rezultatīvām piespēlēm.

Gordons Heivards kopumā pievienoja 26 punktus, 15 no tiem pirmajā ceturtdaļā 'Hornets' labā.

Viņam bija 9 no 19 metieniem, sezonas laikā izcīnītas 11 atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles uzvarā pār Wizards.

Šarlotes 'Hornets' uzvar Wizards

'Hornets' nepārprotami kontrolēja lielāko daļu šīs spēles, un 'Wizards' ceturtajā ceturtdaļā atpalika mazāk nekā par pieciem punktiem.

Tātad beigās uzvaru izcīnīja Hornets.

Anthony Davis augums vidusskolā

Wizards zaudē Hornets, 114-104

Wizards zaudē Hornets, 114-104 (avots: bulletsforever.com )

'Hornets' ar šo uzvaru pārtrauca 'Wizards' divu uzvaru sēriju, kamēr 'Hornets' guva ceturto uzvaru piecās spēlēs.

Līdz ar to Hornets tagad ir ar 24-22 un vieni sēž ceturtajā vietā Austrumu konferences izslēgšanas spēļu sacensībās.

'Hornets' tagad dosies uz ziemeļiem uz Bruklinu, lai stātos pretī 'Nets', un Vašingtonas nākamā spēle ceturtdien, 1. aprīlī, tiekoties ar Detroitas Pistons.