Jaunumi

Newcastle 3-2 West Ham: iespaidīga uzvara pret West Ham

Kādu Filmu Redzēt?

Ņūkāsla spēra lielu soli ceļā uz savas premjerlīgas titula nodrošināšanu ar iespaidīgu uzvaru pret desmit West Ham spēlētājiem.

Issa Diopa ‘Mērķis un Džoelintons Streiks pārtraukumā komandēja svešiniekus.

Tomēr Vesthams, kuru Kreigs Dosons divreiz bija nokautējis pirmajā puslaikā, panāca izlīdzinājumu ar Diopa galvu un Džesijs Lingards Sods, kas piešķirts pēc VAR pārskatīšanas.

Bet, tā kā apmeklētāji izskatījās augšā. Ņūkāslai bija pēdējais vārds, aizstājot Džo Viloku, izvirzot izšķirošos uzvaras vārtus, kas Stīva Brūsa komandu pacēla uz 15. vietu. Ar rezultatīvu piespēli līdz trim zemākām.

kur ieslodzītais gofs gāja vidusskolā

Vesthema vienmēr ir bijusi ceturtā. Bet tagad tā ir aizvadījusi vairāk spēļu nekā jebkura cita Čempionu līga, cerot, ka Chelsea un Liverpool pirms atkārtotas spēles būs iespēja pieveikt Hammers.

Deivida Moisa puse bija ieradusies Anglijas ziemeļaustrumos, meklējot trešo uzvaru pēc kārtas. Bet galu galā viņi tika sodīti pirmajā slinkuma kārtā. Kur viņi dubultojās, un Dosons tika noraidīts.

Pirms Dosons tika atlaists, viņš redzēja viņu saduramies ar Džoelintonu, ļaujot Alanam Senmaksiminam skriet. Un šauj, kā Hammers vārtsargs Lukašs Fabianskis un aizsargs Diops mēģināja to pārvērst savos vārtos.

Dosons, kurš iepriekš bija rezervēts par Joelintona pārkāpumiem, saņēma otro dzelteno kartīti, pēc kuras viņš tika atlaists.

Vienkārši izsakoties, Fabianskis nometa vieglu nozveju stūrī. Piecas minūtes vēlāk iepazīstināt Džoelintonu ar iespēju iegūt otro iespēju Ņūkāslai.

Tomēr pēc pārtraukuma viesi ir uzlabojušies. Un nav paveicies nemeklēt daļu laupījuma aizraujošā secinājumā.

Senmaksimins reklamē Ņūkāslu

Stīvs Brūss ir vairākkārt teicis, ka Ņūkāslas sezona varēja būt citāda, ja viņš regulāri varētu iekļaut Migelu Almironu, Senmaksiminu un Kalumu Vilsonu.

Līdz brīdim, kad Vilsons startēja uz soliņa pret āmuriem. Almirons un Senmaksimins abi bija izvirzījušies vadībā, jo vadība kontrolēja sacensības.

Alans Senmaksimins (Avots Sky Sports)

Alans Senmaksimins (Avots: Sky Sports)

Īpaši Senmaksimins nodrošināja Ņūkāslas pirmo uzbrukuma spēli. Pārspējis pretiniekus pēc savas gaumes, lai atvērtu labākās atveres pēc ieiešanas kreisajā flangā.

Un viņš sniegs savu ieguldījumu, jo Ņūkāsla ātri paveica darbu, prom no Marka Nobla, kaut arī viņi guva labumu no kādas katastrofālas spēles no Fabianski un Diop.

Viņi tikko bija atgriezušies pilnīgas trauksmes stāvoklī. Ņūkāsla būs ļoti noraizējusies, ka francūzis viņus spēlēja 64. minūtē.

Viņi atgriezās vidējā līnijā viņa prombūtnes laikā, dodot tiesības West Ham, pirms otro reizi sezonā nodrošinot uzvaru līgā.

Mojess ietekmē Hammera rakstura izrādi.

Izveidojot šo apvienošanos, Brūss ieteica to, ko Mojess bija paveicis šajā sezonā. Viņš bija pelnījis gada vadītāja balvu.

Kad Lingards uzstādīja rekordu uzreiz pēc aizsarga Ciarana Klarka soda naudas par handbolu. Viņa prasība kļuva nopietnāka.

West Ham

West Ham Anglijas premjerlīgas laikā (Avots: Premier League)

Skotija ir izvirzījusi Vesthamu uz veiksmīga finiša Premjerlīgā. Neatkarīgi no tā, ko viņš saka atklātā vietā, tas ir pamudinājis bijušo pusi.

Viņi atklāj savus trūkumus, parāda labas manieres. Un kādreiz var nākt klajā ar negaidītu punktu.

Jarrodam Bowenam, Lingardam un Vladimiram Coufalam bija laba pieredze stabos, pirms Diops ienāca, lai dotu viņiem impulsu.

Un, kad Mančestras 'United' pussargs Lingards guva savus septītos vārtus lielākajā daļā 'Hammers' spēļu. Izskatījās, ka otrajā puslaikā par viņu pārsvaru būs atlīdzība.

Mojess tagad cerēs, ka varēs turpināt šāda līmeņa spēli līdz vissvarīgākajam mačam. Viņi spēlēs ar Chelsea cīņā par augstāko vietu.

'Šķiet, ka vienmēr ir drāma' - viņi saka

Ņūkāslas menedžeris Stīvs Brūss, runājot ar BBC Sport: Es nevarētu būt priecīgāks par to, kā mēs spēlējām pirmajā puslaikā. Mēs draudējām, un vienmēr bijām bīstami. Mēs dabūjām priekšā vīriešus.

kur Džo Flakons devās uz koledžu

Stīvs Brūss (Sports Sports Mole)

Stīvs Brūss (Avots: Sports Mole)

Viss tiek darīts pirmajā pusē. Tomēr otrajā puslaikā mēs to nedarījām. Saprotams, ka viņš bija intensīvs un lika jums justies ērti West Ham.

Esmu redzējis, kā tiesnesis skrien pārbaudīt. Bet es nesapratu iemeslu. Pēc visa spriežot, tas ir sods. Pieņemsim, ka mums tas ir jāpieņem. Mēs centāmies nekavējoties pārģērbties un laist laukumā divus uzbrucējus. Tas ir sasniegts.

Senmaksiminam tas bija šoks, jo viņam jāpaliek piemērotam. Viņam ir stipri pietūkušas potītes. Viņš ir izcils spēlētājs.

Droši? Es to nevaru pateikt. Ar šo klubu asti vienmēr ir nežēlība. Pēdējo nedēļu laikā neviena sāncensība nav bijusi grūta. Bet mēs zaudējām vienā no pēdējām septiņām spēlēm un sākam parādīt šo konsekvenci.

West Ham menedžeris Deivids Moiss, runājot ar BBC Sport: Tā bija nopietna kļūda, kas varēja notikt futbolā. Mēs nespēlējām slikti. Bet dažas nopietnas kļūdas ļāva Ņūkāslai pacelties.

Varbūt neizšķirtajā laikā 2-2 viņiem nebija citas izvēles. Bet iet ārā un darīt kaut ko citu. Pie 2-2 es cerēju, ka mēs to varēsim redzēt. Man likās, ka mēs spēlējām labi. Tomēr mēs pieļāvām individuālas kļūdas, un mēs saņēmām eksportu. Tas nebija tāpēc, ka mēs spēlējām slikti.