Ņujorkas 'Knicks' ar laiku kļūst uzvaroša

Kādu Filmu Redzēt?

Piektā Austrumu konferencē Ņujorkas 'Knicks' pretī ceturtās vietas ieguvējai Atlantas 'Hawks' izcīnīja uzvaru pagarinājumā 137-127.

Pirms tikšanās savā starpā abiem bija labi rezultāti ar Atlantas uzvaru 9 no pēdējiem 11.

Kamēr Ņujorka uzvarēja septiņas spēles pēc kārtas un astoņas no pēdējām desmit.

Abas komandas ir spēcīgas pašas par sevi, bet Knicks ir spēcīgas aizsardzības galā.

Kaut arī Hawks ir acīmredzami izteiktāki uzbrukumā.

Sākumā tā bija grūta spēle, jo abas komandas ir spēcīgas, un tā arī beidzās, abām izlīdzinot spēli regulārajā ceturtdaļā.

Atlantas

Atlantas 'Hawks' un Ņujorkas 'Knicks' (avots: news.yahoo.com )

Tomēr Ņujorkas 'Knicks' atgriežas pagarinājumā pēc tam, kad pagarinājumu piespiež Atlantas 'Hawks' spēlētājs Bogdans Bogdanovičs.

Atlanta Hawks sāka spēcīgi izvirzīties piecu punktu vadībā jau pirmajā ceturtdaļā, taču nespēja spēcīgi finišēt.

Džuliusa Rendla milzīgais četrdesmit punktu double-double.

Ņujorkas 'Knicks' zvaigznei Džūliusam Rendlam bija labs sākums, kad viņš pirmajā vakara šāvienā pavirzīja soli trīs.

Drīz arī Redžijs Buloks naktī 'Knicks' rindās izdarīja savus pirmos trīs trīsiniekus.

Kad Knicks sāka spēli 5: 5 no aiz loka.

Bet drīz Ņujorkas 'Knicks' nespēja turpināt tempu ceturtdaļā, veicot septiņus apgrozījumus.

Kad 'Hawks' veica 14: 0 skrējienu, panākot 30: 21, paliekot 3:42.

Atlantas 'Hawks' aizsargs Trajs Jangs pirmajā ceturtdaļā guva 16 punktus, tādējādi pirmajā ceturtdaļā izvirzot savu komandu vadībā ar 39-34.

cik bērnu ir Michael Strahan

Bez Julius Randle, otrajā ceturtdaļā Knicks rindās labi startēja Deriks Rouzs.

Ceturtdaļā viņš no laukuma meta 6 no 6. Pasākums izlīdzina rezultātu 48-48, otrajā paliekot 7:02.

'Knicks' otrajā ceturtdaļā 'Hawks' atpalika par 11 punktiem, taču drīz vien izvirzījās vadībā ar rezultātu 52-50, jo Knicks Obi Toppins izdarīja slamu.

Tad Rendels izveidoja trīs pret aizmugures īpašumus, lai palielinātu Knicks pārsvaru.

Viņš puslaiku pabeidza ar 20 punktiem, metot 6 no 9 laukuma, samazinot Hawks pirmās ceturtdaļas piecu punktu pārsvaru līdz 2 punktiem.

Rendels pat veica brauciena sastāvu, un 8.4 palika ceturtajā vietā un trīs punktus izvirzījās vadībā, dodot 'Knicks' 122-119.

Bet drīz Bogdans izlīdzināja spēli ar 122 - visi ar trīs punktu metienu, liekot pagarināt.

Tad Rendels pabeidza spēli, pagarinājumā uzvarot 10 punktu pārsvaru pār Atlantas 'Hawks'.

Viņš pabeidza spēli, gūstot milzīgus 40 punktus un izcīnot 11 atlēkušās bumbas double-double, ieskaitot 6 rezultatīvas piespēles.

Trajs Jangs spēli pameta ar savainojumu

Otrās ceturtdaļas pēdējās sekundēs 'Knicks' un 'Hawks' bija izlīdzināti.

Bet tad Kevins Herters Pēc puslaika atlikušas aptuveni piecas sekundes, puslaika pusē atpaliekot no aizsardzības, dodot Hawks vadību ar 69-67.

Kad Knicks Elfrīds Peitons palaida garām plūstošo signālu, zaudējot iespēju panākt neizšķirtu.

'Knicks' ātri atgriezās, kad RJ Barets nometa dunku.

Un pēc tam guva vārtus nākamajā kontrolē ar vienmērīgu izvietojumu, lai samazinātu Hawks pārsvaru līdz 82-78 ar trešajā ceturtdaļā atlikušo 7:31.

Bet Knicks Nerlens Noels paņēma elkoni pie mutes un spēcīgi sita pret grīdu un pameta spēli un devās uz ģērbtuvi.

'Knicks' centrs Tadžs Gibsons guva plīsumu acī un pameta spēli agrāk naktī.

Pēc tam Atlantas Hawks Trae Young smagi nokrita, trešajā ceturtdaļā pagriežot potīti uz Knicks Norvel Pelle pēdas ar 1:13.

Trajs jaunietis guva traumu

Trajs jaunietis guva traumu (avots: twitter.com )

Trajs Jangs spēles 'Hawks' labā labi sāka atklāšanas ceturtdaļā, gūstot 16 punktus.

Un izdalīja piecas rezultatīvas piespēles, spēlējot visas 12 minūtes ceturtdaļā.

Pirms viņš trešajā ceturtdaļā devās uz ģērbtuvēm un izlaida atlikušo spēli ar sastieptu kreiso potīti.

Tomēr Atlanta pēc trešdaļas joprojām izvirzījās vadībā ar 97:90 ar Klinta Kapeljas 21 punktu un 17 atlēkušajām bumbām.

Bet drīz pēc tam, kad Jangs bija izstājies, zaudēja vadību.

'Hawks' piespieda papildlaiku, uzvarot 'Knicks'.

Noels atgriezās spēlē ar atlikušo 9:53, kad 'Knicks' piekāpās ar 101:97. Viņš labi atspēlējās Knicks komandā. Viņš atlēca un uzmeta aleju pie Immanuel Quickley piespēles.

Tā kā Knicks devās uz 15 punktu apgriezienu, pagarinot pārsvaru 116-109 ar Rouza trīspunktnieku, kad spēle bija atlikusi 4:46.

Rouza naktī no rezervistu soliņa nometa 20 punktus.

Bet drīz vien lielais vīrs Džons Kolinss izlīdzināja Atlantas spēli, panākot trīs punktu rezultātu 118-118 ar atlikušajām divām minūtēm.

Bet Rendls atkal izvirzījās vadībā atpakaļ, veicot braukšanas kārtību pār Kolinsu, dodot Knicks komandai 122-119.

Galu galā Bogdans Bogdanovičs izdarīja trīs stūrus pie piespēles, lai izlīdzinātu spēles rezultātu 122: 122 līdz 6,2 sekundēm, kad spēle ritēja OT.

Bet 'Hawks' nespēja izcīnīt uzvaru, jo Rendls bija neapturams ceturtajos metienos.

Un pabeidza spēli ar 40 punktiem, lai Knicks uzvarētu.

Kopumā Jūliuss Rendls bija rezultatīvākais spēlētājs, kurš guva 40 punktus ar 11 atlēkušajām bumbām un 6 rezultatīvām piespēlēm.

Abi Imanuels Quickley un Derrick Rose ieguva 20 punktus, izkāpjot no rezervistu soliņa.

Līdzīgi Redžijs Buloks guva 18 punktus, kamēr RJ Berets guva 16 punktus ar 6 atlēkušajām bumbām.

No otras puses, Klints Kapela izvirzījās vadībā 'Hawks' labā, gūstot milzīgu 'double-double' ar 25 punktiem un 22 atlēkušajām bumbām.

Tikmēr gan Trae jaunietis, gan Bogdans Bogdanovičs guva 20 punktus.

Patiesībā arī Trajs jaunietis pirms spēles atstāšanas ar savainojumu guva “double-double” 20 punktus ar 14 rezultatīvām piespēlēm.

cik vērts ir rēķins Belichick

Ko tālāk

'Knicks' komanda ir izslēgta ceturtdien un piektdien, bet sestdien savā laukumā spēkosies ar Toronto 'Raptors'.

Tikmēr 'Hawks' arī uz divām dienām ir izslēgts un sestdien spēlē pret Maiami 'Heat'.