Futbols

Manchester United 3-1 Aston Villa: Pilsētai jāgaida tituls

Kādu Filmu Redzēt?

Mančestras United gandrīz apstiprināja, ka viņi iekļūs Premjerlīgas labāko četriniekā. Un komanda ir apstiprinājusi, ka viņu konkurentiem Mančestras 'City' ir jāgaida, lai viņi tiktu nosaukti par čempioniem, jo ​​viņi nāk no aizmugures, lai uzvarētu 'Aston Villa' Villa Parkā.

Neskatoties uz vietu Eiropas līgas finālā, neskatoties uz ceturtdaļas zaudējumu ar 3: 2 Romā. Otrā puslaika vārtus guva Bruno Fernandess, Meisons Grīnvuds.

Un viņa aizvietotājs Edinsons Kavani nodrošināja, ka Ole Gunnara Solskjaera komandai vajadzīgs viens punkts. No atlikušajām četrām spēlēm jāaizstāv Čempionu līgas vieta.

Villa uzvara būtu bloķējusi City titulu - sestdien ar 2: 1 pārspēja Chelsea. Un Bertranda Traore izcilais finišs augšējā stūrī pirmā puslaika vidū draudēja to izdarīt.

Emiliano Martinez izlīdzināja ar Grīnvudu un Markuss Rašfords Centienus, kad United sākumā centās atbildēt. Tajā pašā laikā dekāns Hendersons beidzās Olija Votkinsa ‘Streiks, lai noliegtu Villu mirkli pirms puslaika.

'United' pulcējās neilgi pēc sezonas sākuma, kad Fernands izpildīja soda sitienu.

Pēc tam, kad Duglass Luizs pārkāpa Polu Pogbu, un Grīnvuds veica četru minūšu pagriezienu. Un, kad viņa zemo taustiņu streiks atrada apakšējo vietu.

VAR tests ar rokas bumbu pret Grīnvudu tika atcelts pēc tam, kad Luizs virzīja bumbu United spēlētāja rokā.

Un apmeklētājiem izdevās izturēt Villa iepriekšējo spiedienu. Neskatoties uz kapteiņa Harija Maguire zaudējumu savainojuma dēļ, pirms Kavani noslēdzošajos mēnešos nodrošināja uzvaru.

Aizņemtajā finālā sarkano kartīti saņēma arī Villa Watkins uzbrucējs. Par otro rezervāciju uzdošanās par vārtsarga Hendersona spiedienu.

'United' ir 10 punktu attālumā no 'City', kas tika izvēlēta par čempioni. Bet viņi iegūs iespēju iegūt četrus punktus, jo pirms nākamā kluba mača viņi saskaras ar Lesteru un Liverpūli.

United cīnās pretī - atkal.

Ar izsmeļošu īstermiņa navigācijas plānu Solskjaers veica četras izmaiņas ceļojumā uz Romu nedēļas vidū. Romā, kur viņš spēlēs otro reizi četru dienu laikā astoņās dienās.

Situācija izveidojās pēc tam, kad līdzjutēju protestu dēļ tika pārtraukta nedēļas nogales līgas tikšanās ar Liverpool.

Villa Parkā startēja Hendersons, Markuss Rašfords, Skots MakTominajs un Viktors Lindelofs. Turpretim Lindelofam nācās stingri iebilst pret Traore atvēršanu. Hendersons maz varēja darīt, lai apturētu savu izcilo streiku.

Tā bija desmitā reize šajā sezonā, kad United premjerlīgas spēlē ielaida sākuma vārtus.

United atkal cīnās pretī (Avots: Action Network)

Patiešām Solkjaera komanda zaudēja 1: 0 vairāk reizes (14) nekā iepriekšējā sezonā (13) šosezon. Bet pārsteidzoši, ka viņi pēc nesenās kaujas paliek nepārspēti ārpus mājām.

Kad Cavani medīja uz rezervistu soliņa pēc tam, kad ceturtdien bija guvis divus vārtus, United sākumā to uzskatīja par izaicinošu. Lai pārbaudītu Martinezu, neskatoties uz celtniecības spēles popularizēšanu.

Bet viņi tika apbalvoti ar visprogresīvāko otrā puslaika sniegumu. Un, kad Fernanda spēriens fonā atstāja pilnīgi nesakārtotu melodiju.

Grīnvuds ir izteicis savu pēdējo prasību iekļūt Gareta Sautgeita Eiropas čempionāta plānos. Par viņa piektajiem vārtiem piecās premjerlīgas spēlēs.

Kaut arī Maguire aiziešana agri pēc sadursmes ar Anvaru El Ghazi uztrauc gan Angliju, gan Solskjaeru.

Bet Kavani precīzais virsraksts no Rašfordas krusta beidzās, saglabājot labu nedēļu United.

Viņi sasniedza Solskjaer laika pirmo termiņu. Līdzpriekšsēdētājs Džoels Glāzers paziņoja par pirmās intervijas ar faniem plāniem kopš viņa ģimenes nopirka klubu 2005. gadā.

Villa nevar atbrīvoties no United hoodoo.

Vēl viens apliecinājums ir Everton komandas uzvara pār pagājušās nedēļas cerībām saglabāt Eiropas cerības. Dīna Smita pusē šīs sezonas progresam, kaut arī rezultāti gadu ir bijuši zemi.

Pagājušajā sasaukumā Mančestras 'United' mājās zaudēja ar 3: 0 un bija atlikušas četras spēles. Lai saglabātu Villa otrajā vietā un četrus punktus droši, pirms viņi satiekas, lai dzīvotu pēc viena punkta.

Villa var

Aston Villa nevar atbrīvoties no United hoodoo (Avots: Goal .com)

kādās komandās spēlēja Dvaits Hovards

Komanda 12. spēli pēc kārtas cīnījās bez savainotā kapteiņa Džeka Greališa. Spēcīga aizsardzība liedza 'United' iespējas. Un Martinez izskatījās ērti, jo Grīnvuds un Rašfords sniedza testus.

Kad Lūks Šovs atrada lielu saviļņojumu, izrādījās, ka Traoram nav aizsardzības aizsargu Matija Keša.

Bet viņš parādīja savu kvalitāti pretējā pusē, kad pagāja garām Lindelofam, pirms izvilka jaudīgu piedziņu tālā stūrī.

Bet, kad Luiza ceļojums uz Pogbu ļāva United koncentrēties. Villai nācās saskarties ar biedējošu uzdevumu, kad viesi 22 reizes brauca Premjerlīgā Villa Park bez sakāves.

Villa paliek 11. vietā, un tai ir daudz apdares, kam pievērsties. Viņu atlikušajās četrās otrās sezonas spēlēs, kuras ir ievērojami uzlabojušās augstākajā lidojumā.