Lakers izpūš Nets, Džoels Embīds ir 76ers uzvaras, Jūtas 24. uzvaras pēc kārtas mājas spēlē

LA Lakers šo sestdien Barclays centrā tiekas ar Bruklinas Nets, kur LA sagrāva Nets ar 126-101.

Startēšana abās komandās jau bija bez dažiem no saviem zvaigžņu spēlētājiem, jo ​​Lakers bija bez Lebrona Džeimsa un Entonija Deivisa.

Tikmēr 'Nets' bez sava zvaigzne spēlētāja Džeimsa Hārdena, bet viss kļuva vēl sliktāk, kad Kīrs izstumj Nets.

Lakers 1. ceturtdaļā sāka spēcīgi, jo guva 33 punktus, kamēr Nets guva 25 punktus.

Turpinājumā abas komandas iekļuva 2. ceturtdaļā, 'Lakers' vadībā ar astoņiem punktiem.

ko nomar garciaparra dara tagad

Nets spēja noturēties labi, jo otrajā ceturtdaļā viņi nošāva 63,2 procentus un puslaikā samazināja pārsvaru līdz trim.

'Lakers' bija priekšā ar 66-62, kad Kjērs Ērvings pārspēja Denisu Šroderu ar trešdaļā atlikušo 9:41.

Šroders aplaudēja aicinājumam un sāka žokļot, un dažas sekundes vēlāk.

Kad 'Lakers' gatavojās ienākt bumbai, viņi joprojām žokļoja viens otram.

Neviens nebeidza žokli, un drīz viņi izmeta. Galu galā 'Lakers' atklāja trešo ceturtdaļu, pārspējot 'Nets' ar 15: 2.

Viņi lielāko daļu ceļa veda pāri tīkliem. Drīz Losandželosa palielināja pārsvaru līdz 21 punktam 90 sekundēs līdz ceturtajai ceturtdaļai.

Man likās, ka viņi ir agresori, sacīja Nets galvenais treneris Stīvs Nešs. Viņi bija fiziskāki.

Viņi sita pirmie. Mēs neatbildām viņu fiziskumam un konkurences ugunij. Tas ir tas, ko jūs saņemat.

Šī ir komanda, kurai trūkst bara puišu, un puiši iegūst iespēju, un viņu acis iedegas, un viņi iznāca un spēlēja vairāk nekā mēs, spēlēja fiziskāk nekā mēs, un tā mums ir lieliska mācība.

Lakers labi spēlēja bez saviem zvaigžņu spēlētājiem.

Lakers bija ne tikai bez Džeimsa un Entonija, bet arī bez Kails Kuzma .

Bet, neskatoties uz to, viņi spēlēja patiešām labi gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, jo astoņi Lakers spēlētāji guva dubultpunktus.

Andrē Dramonds labi guva 20 punktus, ieskaitot 11 atlēkušās bumbas, izdarot 'double-double'.

Līdzīgi Deniss Šroders guva 19 punktus ar 4 rezultatīvām piespēlēm, atlēkušo bumbu, neraugoties uz izmešanu pēc 20 minūtēm.

Šodien mēs bijām šeit, sacenšoties, izdarot metienus, un, jā, tā ir gada labākā uzvara, ko es teiktu, sacīja Šroders.

Tāpat Bens Maklemors guva 17 punktus, kamēr trīs spēlētāji guva 14 punktus 'Lakers' labā.

No otras puses, Kevin Durant vadībā bija Nets, gūstot 22 punktus, 7 atlēkušās bumbas un 5 rezultatīvas piespēles.

Viņi agri iesita mums mutē, un tad mēs visu spēli cīnījāmies kalnup, sacīja Durants.

Tikmēr Kjērs Ērvings devās prom pēc 21 minūtes, gūstot 18 punktus un 4 atlēkušās bumbas.

Vēl viens spēlētājs, kurš spēja gūt vārtus ar divciparu skaitli, bija Lamarkuss Oldridžs, kurš guva 12 punktus, 3 atlēkušās bumbas un 2 rezultatīvas piespēles.

Ar zaudējumu Nets nokrīt uz 2. vietu Austrumu konferencē, savukārt Lakers Rietumu konferencē ieņem piekto vietu.

Tagad 'Nets' otrdien tiekas ar Minesotas 'Timberwolves', bet 'Lakers' - ar Ņujorkas 'Knicks'.

Džoels Embīds liek Filadelfijas '76ers' uzvarēt OKC.

Filadelfijas 'Sixers' sestdienas vakarā pretī stājās Oklahomsitijas 'Thunder' un sagrāva pēdējo Česapīkas 'Energy Arena' ar 117: 93.

76ers sāka spēcīgi pret Thunders, kurš 1. ceturtdaļā guva 37 punktus, bet Thunders tikai 25 punktus.

2. ceturtdaļā OKC veica labu atdevi, gūstot 28 punktus un neļaujot 76ers gūt vairāk punktu.

Tomēr 76ers joprojām bija priekšā ar 9 punktu pārsvaru, jo 1. ceturtdaļā viņi jau bija priekšā ar 8 punktiem un 2. ceturtdaļā guva 29 papildu punktus.

Trešajā ceturtdaļā abas komandas bija viens pret otru ar punktu starpību tikai ar punktu starpību. Filadelfijas 'Sixers' ar 24-23 ir vadībā pār 'Thunder'.

Bet ceturtajā ceturtdaļā 76ers neticami labi sita vārtus, kā arī tikpat labi aizsargājās. Viņi guva 27 punktus, kamēr Thunders tikai 17 punktus.

Filadelfijas '76ers' beidzot izcīnīja uzvaru ar 117: 93 ar milzīgu 24 punktu rezultātu.

Džoels Embīds '76ers' rindās dominēja ar 27 punktiem, kā arī 9 atlēkušajām bumbām un 4 rezultatīvām piespēlēm.

Džoels Embiīds gūst 27 punktus

Džoels embiīds iegūst 27 punktus (avots: sandiegouniontribune.com)

Līdzīgi Furkans Korkmazs 30 minūtēs pievienoja sezonas augstāko punktu skaitu - 20 punktus, piecas pārtvertas bumbas, četras atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles un vienu bloku.

Tāpat Bens Simmons 28 minūtēs guva 13 punktus (5-9 FG, 3-5 FT), trīs atlēkušās bumbas un trīs rezultatīvas piespēles.

No otras puses, Thunders Dariuss Bazlijs Kopš 15 spēļu izlaišanas ar pleca zilumu pirmajā cīņā bija 17 punkti un deviņas atlēkušās bumbas.

Mēs esam priecīgi, ka viņš ir atgriezies, sacīja Thunder treneris Marks Daigneault.

Mēs esam priecīgi, ka viņš izskatās diezgan labā formā, ķermenis izskatās labi. Vienkārši turpiniet būvēt no šejienes. Viņam šīs ir svarīgas 20 spēles.

Tagad OKC trešdien sastopas ar Jūtas 'Jazz', bet '76ers' otrdien pret Dalasas 'Mavericks'.

Jūtas 'Jazz' izcīnīja 24. uzvaru pēc kārtas mājās

Jūtas 'Jazz' izcīnīja 24. uzvaru pēc kārtas, sestdien sakaujot Sakramento 'Kings' ar 128: 112.

Pirmajā ceturtdaļā Jūtas 'Jazz' izvirzījās vadībā, iegūstot 34 punktus, pārsniedzot 'Kings' 31 punktu.

Sakramento Kings otrajā ceturtdaļā atspēlējās, gūstot 34 punktus, kamēr Jazz spēja nomest tikai 25 punktus.

Sākoties trešajai ceturtdaļai, Kings apsteidza 6 punktus. 'Jazz' bija nepieciešams, lai viņu spēlētāji pastiprinātos un iegūtu vairāk punktu, lai izvirzītos vadībā.

Kad viņiem izmisīgi bija vajadzīgs uzbrukuma gals, lai veiktos labi, Donovans Mičels pastiprinājās.

Donovans Mičels nes džezu uz uzvaru pār ķēniņiem

Donovans Mičels nes džezu uz uzvaru pār ķēniņiem (avots: kslsports.com )

Viņš guva ārkārtīgi labus vārtus, lai atgrieztu Jazz vadībā. Džezs guva 36 punktus, pārsniedzot 24 Kings iemestos punktus.

Līdzīgi ceturtajā ceturtdaļā arī Jazz dominēja Kings, galu galā iegūstot 24. uzvaru pēc kārtas.

Kādreiz 'Kings' bija iespēja uzvarēt ceturtās ceturtdaļas beigās, taču drīz viņi ar 24: 7 pārspēja finālu 5:43.

Uzvarā pār Kings 'Jazz' spēlētājs Donovans Mičels izlīdzināja sezonas labāko rādītāju - 42 punktus, kā arī 3 atlēkušās bumbas un 4 rezultatīvas piespēles.

Līdzīgi Maiks Konlijs guva 26 punktus, 6 atlēkušās bumbas un 4 rezultatīvas piespēles. Džo Ingless atzīmējās ar 20 punktiem, 3 atlēkušajām bumbām un 6 rezultatīvām piespēlēm.

Savukārt 'Kings' labā De ’Ārons Fokss guva 30 punktus ar 2 atlēkušajām bumbām un 8 rezultatīvām piespēlēm.

Tāpat Ričuns Holmss kopā ar 10 atlēkušajām bumbām nokrita 25 punktus. Buddy Hield samazinājās par 19 punktiem.

Tagad Jazz otrdien sastopas ar Vašingtonas Wizards, bet Kings tiksies ar Ņūorleānas Pelicans.