Basketbols

Džoelam Embiīdam divas nedēļas jāizlaiž ceļgala traumas dēļ

Kādu Filmu Redzēt?

Pēc ESPN Filadelfijas '76ers' spēlētājs Džoels Embiīds piektdienas uzvarā pār Vašingtonas 'Wizards' guva kaula zilumu uz kreisā ceļa un, iespējams, izlaidīs divas nedēļas.

Pēc dunča Embiīds stipri nokrita uz kreisā ceļgala un vairākas minūtes gulēja laukumā. Spēlētāju pūlis ielenca Embiīdu, kuru apmeklēja komandas treneris Kevins Džonsons.

Beidzot viņš pats kliboja uz ģērbtuvi, raksta The Athletic.

Džoels Embiīds, profesionāls basketbolists

Embiīda ievainojums tiek vērtēts pēc tā iespējamās ietekmes. Smagi sasitušā kreisā ceļgala dēļ Džoels Embiīds bija spiests pamest piektdienas spēli.

Embiīds šajā sezonā ir bijis spēcīgs pretendents uz Kia MVP balvu. Bet viņa aizkavēto debiju otrajā pusē sabojāja biedējoša avārija, kuras dēļ viņš pārlieka kreiso ceļgalu.

Kā norādīts ESPN un The Philadelphia Inquirer, MRI neuzrādīja iekšējus bojājumus.

Embiīds un Tobiass Hariss ar labo spārnu aizvadīja divu cilvēku spēli, kad trešajā periodā bija atlikušas 6 1/2 minūtes; dot-and-go screen-and-roll, kas Sixers vidu atstāja ar taisnu ceļu.

Embiīds sprintēja līdz apmalei, lai iegūtu monstru, kurš pārspēja drosmīgu, bet neefektīvu izaicinājumu no Garrison Mathews, kurš rūpējās garām bāzes līnijai.

Embiidam piezemējoties, viņa kreisā kāja, šķiet, noliecās uz leju, un septiņkājaini agonijā saburzījās, kad treneri metās laukā. Viņš beidzot atgriezās ģērbtuvēs ar 23 punktiem, septiņām atlēkušajām bumbām, trim rezultatīvām piespēlēm un diviem blokiem tikai 20 minūtēs.

Viņš vienkārši neveikli nokrita, Pēc zaudējuma teica Filadelfijas treneris Doks Riverss.

Kad viņš uzkāpa, lai dungotu bumbu, es izdomāju, ka ir kaut kāds pieskāriens. Es pieņēmu, ka viņš ir zaudējis līdzsvaru un ir nokritis.

Džoels embiīds tikko atgriezās pēc viņa obligātās karantīnas

Izlaidis svētdien NBA Visu zvaigžņu spēli un ceturtdien pirmo 76ers spēli, Embiīds atgriezās spēlēt piektdien. Tas bija saistīts ar COVID-19 pieskārienu izsekošanas procedūrām.

Viņš pēdējās septiņas dienas uzturējās karantīnā un agrāk piektdien ieguva laboratorijas PCR negatīvu rezultātu. Tāpat četrkārtējā All-Star bija sākumsastāvā Vašingtonā, atzīmējot savu septīto dienu pēc kārtas ar negatīvām pārbaudēm.

Tomēr viņa komandas biedrs un Visu zvaigžņu punktu aizsargs Bens Simmons vēl nav iztīrīts, lai atgrieztos. Lai to izdarītu, viņam līdz sestdienai būs nepieciešama vēl viena diena tīru testu.

Agrā svētdienā Embiīdu un Simmonu, iespējams, iepazīstināja ar frizieri Filadelfijā, kura koronavīrusa tests bija pozitīvs. Kad viņi ieradās Atlantā uz Zvaigžņu nedēļas nogali, neviens spēlētājs nesazinājās ar citām Zvaigžņu zvaigznēm.

Neskatoties uz zaudējumu gan Embiidam, gan Simmonam, Sixers ceturtdien Čikāgā pirmajā spēlē pēc Visu zvaigžņu pārtraukuma savā laukumā ar 127: 105 sagrāva Bulls.

Šīs sezonas 30 spēlēs Embiīds, kuram otrdien aprit 27 gadi, vidēji guvis 30,2 punktus un izcīnījis 11,6 atlēkušās bumbas. 31 spēlē 24 gadus vecais Simmons vidēji guvis 16,1 punktu; 7,9 atlēkušās bumbas un 7,6 rezultatīvas piespēles.

Vērts lasīt: Džerijs Reinolds: NBA menedžeris, nams, neto vērtība un sieva >>