Futbols

Angļu komandas iekļūst Čempionu līgas ceturtdaļfinālā: vai tas nāk mājās?

Kādu Filmu Redzēt?

17. marts, Anglija:

Visas pašreizējās Anglijas komandas, kas spēlē Ro16 čempionu līga ir kvalificējušies ceturtdaļfinālam.

Pēdējo pāris gadu laikā, izņemot Liverpūles uzvaru ČL, angļu komandām ir bijis grūti pāriet uz pēdējiem posmiem čempionu līga ,

Tomēr šī sezona ir daudz uzlabojusies no malas, ar tādām kā Chelsea , Mančestras pilsēta , un Liverpūle visi dominē pār pretiniekiem, lai virzītos uz priekšu sacensībās.

'Chelsea' kruīzs gar Madrides 'Atletico'

Katru reizi, kad 'Chelsea' saskaras ar Madrides 'Atletico', noteikti būs drāma un episki rezultāti. Šīs abas puses pēdējos gados ir tikušās tikai Čempionu līgā, un Chelsea iznākusi lielāko daļu laika.

Kopumā 9 spēlēs 12 gadu laikā Chelsea ir uzvarējusi 4 spēlēs un tikko zaudējusi 2, pārējās 3 spēles nospēlējot neizšķirti pret Madrides Atletico.

Sezonā 20/21 Madrides 'Atletico' ir Līgas līgas līdere, kamēr 'Chelsea' lēnām atjauno sevi un ir 4. vieta Premjerlīgā.

kad dzimis Lebrons Džeimss jr

Atletico’s bija viens un tas pats menedžeris Djego Simeonē vairāk nekā 10 gadus, kamēr Chelsea ir mainījušās vairākas vadītāju maiņas. Nesen Frenss Lampards tika atlaists, lai dotu iespēju Tomasam Tukelam.

Pilna laika darbs pie Stamford Bridge: Chelsea kruīzs gar Madrides Atletico, lai pārietu uz ceturtdaļfinālu. (Avots: Chelsea Fc)

Saskaņā ar reģistrēto UEFA vēsturi Madrides 'Atletico' nekad nav atgriezies pēc zaudētā pirmā posma.

Viņi ir zaudējuši visas 7 saites Čempionu līgā, kurā tika pārspēti pirmajā cīņā.

Zem Tomass Tukels , šī Chelsea puse ir sevi atjaunojusi un izskatās kā spēcīga pretendente uz Čempionu līgas titulu.

Lasiet arī: Thomas Tuchel Era >>

Šī komanda tikko ir ielaidusi vienus vārtus no pretinieka spēlētāja Takumi Minamito formā un vienus pašus vārtus, kas kopā sasniedz tikai divus vārtus, kas ielaisti zem Tomass Tukels .

Chelsea neizšķirti izvirzījās vadībā ar krāšņu Olivjē Žirū vārti pirmajā spēlē viesos.

Pat pirmajā posmā Atlētisks pusē izskatījās patiešām vāja, salīdzinot ar to formu Līga .

Otrais posms sākās pie Stamford Bridge, kas ir Chelsea mājas. Mājinieki izskatījās dominējoši tieši pie nūjas un 34. minūtē izvirzījās vadībā ar via Hakims Zijehs , PVO Timo Verners palīdzēja.

Atletico bija pārsteigts par to, un viņi izskatījās atlecoši, taču Chelsea akmeņainā aizsardzība turēja viņu (Atletico) uzbrucējus prom.

Viņi veica kopumā 5 izmaiņas, piesaistot uzbrucējus cerībā gūt vārtus un mainīt impulsu sev par labu.

Tomēr neviens no viņiem nevarēja mainīt spēles. Spēles beigu posmos Atletico leģenda Stefans Savičs elkonis Antonio Rudigers vidū paņemot stūri. Tiesnesis parādīja viņam (Savic) taisni sarkanu kartīti.

Būdams līdz desmit vīriem, Atletico izskatījās patiešām vājš Chelsea lielā presinga un lielā ātruma priekšā. Tuhels ap 92. laika atzīmi uzvilka Emersonu un Benu Čilvelu.

Chelsea Tā ir Kante pārtvēra Madrides 'Atletico' bumbu un raidīja to uz priekšu Kristīgā policija c, kurš pēc tam sprintēja prom uz Atletico vārtu pusi.

Tas bija trīs pret vienu, un Chelsea bija lielāks spēlētāju skaits. Pulisic piespēlēja bumbu Emersonam, kurš pēc tam sasita bumbu tieši apakšējā stūrī. Tas bija viņa pirmais metiens spēlē.

Šie vārti deva Chelsea vadību 2: 0, kas abu kāju gaitā kļuva 3: 0.

Blues pirmo reizi kopš 2013./14. Sezonas tiek līdz ceturtdaļfinālam.

Tagad 'Chelsea' ar nepacietību gaida izlozi, kas notiks 2021. gada 19. martā, un kurā tiks noteikts, ar ko viņi saskarsies Čempionu līgas ceturtdaļfinālā.

Mančestras pilsēta nojauc Menhengladbahas 'Borussia'

Peps Gvardiola Pilsēta turpina pilnīgi dominējošo formu, kad viņi nojauca Vācijas pusi Menhengladbahas 'Borussia' Čempionu līgas Ro16.

Pilsēta un Menhengladbaha Čempionu līgā ir tikušās 6 reizes, visas uzvaras gūstot Anglijas pusē.

cik veca ir Ričas meitas meita

Mančestras pilsēta kopumā ir guvis 19 vārtus un laika gaitā pret šo opozīciju ir piekāpies tikai 4.

Pirmais posms sākās neitrālā vietā, kur City dominēja jau no sākuma. Bernardo silva 29. minūtē gūstot vārtus, izbraukumā ieguva izšķirošos vārtus.

Lai gan Borussia vēlējās atgriezties, Gabriels Jēzus spēli pabeidza ar 2. vārtu guvumu 65. minūtē.

Spēle noslēdzās ar 2: 0, kad City ieguva izšķirošus 3 punktus un viesu vārtu pārsvars virzījās uz otro posmu.

Otrais posms bija Mančestras mājās Etihad stadionā. Pep komandas mājas forma patiešām ir kaut kas tāds, ko apskaustu visa futbola pasaule.

Viņi tikko zaudējuši vienu reizi 5 mājas spēlēs, Mančestras derbijā, un guvuši 14 vārtus, vienlaikus ielaižot tikai 4 vārtus. Čempionu līgā viņi vairāk nekā 700 minūtēs nav ielaiduši nevienu mērķi.

Kas attiecas uz viesiem, tad viņiem ir slikta forma.

Pēdējās 8 aizvadītajās spēlēs viņi nav uzvarējuši nevienā spēlē un ir ielaiduši 14 vārtus, vienlaikus gūstot tikai 5 vārtus.

Otrais posms sākās tieši tā, kā tas notika pirmajā posmā. Kevins De Brujē 12. minūtē atklāja rezultātu, un Ilkajs Gundogans 18. minūtē dubultoja saimnieka pārsvaru.

'City' izvirzījās 4: 0 kopvērtējuma vadībā bez spēles pat 20 minūtēm. Viesi visu spēli izskatījās briesmīgi.

Mančestras pilsēta Čempionu līgā nekad nav izgājusi pāri ceturtdaļfināla posmam, jo ​​pēdējās trīs reizes ir izslēgta no konkurences.

Tomēr šī pilsētas puse izskatās, ka viņi šosezon var uzvarēt četriniekos, ieskaitot Premjerlīgu, F.A kausu, Karabao kausu un Čempionu līgu.

Liverpūles burāšana garām RB Leipcigai

Jirgens Klops ‘Liverpool nesen uzvarēja Čempionu līgā 2018./19. Gada sezonā, kas pārtrauca viņu 13 gadus ilgo Eiropas trofeju sēriju.

Pat ja Liverpūle Virslīgā iet cauri rupjam plāksterim, viņu Eiropas mači ir piedzīvojuši diezgan daudz uzlabojumu.

Pēdējo pāris spēļu laikā Liverpūle ir dominējusi viņu grupā, vienlaikus spēlējot iespaidīgu futbolu.

RB Leipciga šobrīd atrodas 2. vietā Bundeslīga un taku līgas līderi Minhenes Bayern tikai par 3 punktiem. Izskatās, ka viņi šosezon faktiski varētu izcīnīt līgas titulu.

Lai arī viņi savā valstī uzstājas ļoti labi, viņi patiešām nav parādījuši tādu pašu sniegumu Eiropas sacensībās.

Pirmais posms, tāpat kā citas spēles, notika neitrālā vietā. RB izskatījās, ka viņi varētu uzvarēt spēli, jo viņi sāka dominēt jau no spēles sākuma.

Tomēr viņi nevarēja būt tik klīniski kā pēdējās spēlēs.

Otrajā puslaikā Liverpūle izskatījās labāk nekā pirmā puse, un Mohammed Salah 53. minūtē ieguva viesu pārsvaru, un Sadio Mane 58. minūtē dubultoja pārsvaru.

Divu vārtu pārsvaram dodoties Anfieldā, Liverpūle izskatījās tā, it kā viņi varētu viegli tikt garām RB, un viņi izdarīja to, ko bija iecerējuši.

Duets Nepareizi un Mani otrajā kārtā Klopa pusi padarīja vēl bīstamāku.

Tāpat kā pirmais posms, arī RB izskatījās dominējošs pirmajā puslaikā, taču izskatījās, ka viņiem uz spēli nebija uzvilkti šaušanas zābaki.

kur tagad dzīvo sammy sosa

Nepareizi 70. minūtē atklāja rezultātu, un pēc četrām minūtēm Mani guva 2. vārtus un deva Liverpūlei kopējo pārsvaru ar 4: 0.

Liverpūles Eiropas versija izskatās labāk nekā viņu vietējās versijas, un, ja viņi turpinās savu formu, kas zina, viņi pat varētu iekļūt Čempionu līgas finālā.

Vai Čempionu līga atgriezīsies mājās?

Tas nāk mājās ir slavens sauklis Anglijā, kas galvenokārt attiecas uz Pasaules kausu vai kaut ko līdzīgu, kur piedalās Anglija.

Čempionu līga ir vissvarīgākās Eiropas sacensības, kas notiek pasaulē.

Tā kā visas iesaistītās Anglijas puses ir kvalificējušās ceturtdaļfinālam, viņu forma un sniegums faniem ir licis cerēt, ka vismaz viena no Anglijas komandām Čempionu līgas trofeju atgriezīs mājās Anglijā.

Starp trim komandām Chelsea ir uzvarējusi sacensībās 2012./13 , Liverpūle to ieguva 2018/19 gada sezonā. Tomēr 'Manchester City' nekad nav uzvarējusi šajās sacensībās.