Denverai tiek cauri 'Blazers' un iekļūts pusfinālā

Kādu Filmu Redzēt?

Denveras 'Nuggets' pret 6. spēli cīnījās Portlendas 'Trail Blazers'.

Pēc episkas cīņas starp tām 5. spēlē.

Pēc tam, kad divas reizes bija jāpiespiež pagarinājums, 'Blazers' centās panākt neizšķirtu sēriju pēc tam, kad to nevarēja izdarīt 5. spēlē.

No otras puses, 'Nuggets' centās spēli noslēgt ar uzvaru.

Blazers spēli sāka spēcīgi, gūstot spaini pēc spaiņa.

Bet galu galā 'Nuggets' izcīnīja uzvaru aiz Nikola Jokiča izcilā rezultāta.

'Nuggets' izslēdza 'Blazers', sakaujot viņus ar 126: 115 un pārņemot sēriju 4-2, iekļūstot Rietumu konferences pusfinālā.

Nikola Jokic vadīja rezultatīvos spēlētājus ar savu izcilo šaušanu, savukārt Damians Lilards vadīja Blazers vārtus, neskatoties uz zaudējumu.

Blazers sāk spēcīgi.

Damian Lillard aizvadīja lielisku pirmo ceturtdaļu, pat uzstādot izslēgšanas spēļu rekordu. Pirms spēles viņš ieguva NBA komandas biedra balvu.

Pirmā ceturtdaļa sākās ar to, ka 'Nuggets' ar četriem punktiem atpalika no 'Blazers' un ceturtdaļā palika 7:10.

Tad Maikls Porteris jr nokrita trīspunktnieku, samazinot pārsvaru divos ceturkšņa puslaikos.

Un viņš pievienoja vēl vienu trīspunktnieku, lai izvirzītos vadībā.

cik vērts ir apbedītājs

Bet Blazers pārņēma vadību atpakaļ un bija trīs punktu pārsvarā, pirms Porteris pievienoja vēl vienu trīspunktnieku, lai izlīdzinātu spēli ar atlikušo 3:20.

'Nuggets' ar četriem punktiem piekāpās 'Blazers', ceturtdaļā guva 29 punktus, kamēr 'Blazers' pirmajā ceturtdaļā bija 33 punkti un

Otrajā ceturtdaļā Blazers spēles minūtē bija ar piecu punktu pārsvaru.

Kad KJ Makkollums nometa dunku, pārsvaru palielinot līdz septiņiem punktiem.

Puslaika vidū viņi bija 45-47, jo Nikola Jokic izlīdzināja spēli ar 47-47.

Normans Pauels nāca klajā ar pretēju izkārtojumu, un Blazers izvirzījās sešos punktos, lai izvirzītos vadībā, paliekot otrajā ceturtdaļā ar 3:37.

Anfernee Simons nometa trīspunktnieku, panākot 18-8 metienus, bet Blazers ar 8 punktu pārsvaru.

Lilards nāca klajā ar trīspunktnieku un otrajā ceturtdaļā bija atlikušas 0,4 sekundes.

Viņi turpināja dominēt Nuggets otrajā ceturtdaļā, kā arī pievienoja 35 punktus otrajā ceturksnī, kamēr Nuggets pievienoja 32 punktus.

Un turpināja izvirzīties vadībā trešās ceturtdaļas sākumā, izmantojot 11 punktu pārsvaru ar 8:09 paliekot ceturtdaļā.

KJ Makkolums palielināja pārsvaru līdz 14 punktiem, atmetot trīspunktnieku.

Viņiem bija 79-91, un trešajā ceturtdaļā bija atlikušas mazāk nekā piecas minūtes, kad Makkolums nāca klajā ar lēcēju.

'Nuggets' atgriezās.

Bet ar izcilu Nikola Jokiča šaušanu Nuggets atspēlējās.

Jokičs atbildēja ar dunku, kas sagrieza vadu tieši aizmugurē.

Viņi bija 95-101, 'Blazers' joprojām vadībā. Bet Monte Moriss nometa trīspunktnieku pie “Nuggets” skaņas signāla.

kurš dara Howie ilgi dēls spēlē

Pēc tam ceturtdaļa noslēdzās ar 98: 101, 'Blazers' tikai ar trīs punktu pārsvaru, jo 'Nuggets' ceturtdaļu noslēdza ar 14: 4.

Blazers joprojām ar četru punktu pārsvaru ar 7:11 paliek ceturtajā ceturtdaļā.

Kad Monte Moriss nometa trīspunktnieku, samazinot pārsvaru līdz punktam.

Pēc tam Jokičs nāca klajā ar trīspunktnieku nākamajā tabulā, dodot 'Nuggets' divu punktu pārsvaru.

Viņiem bija 110–108, jo Moriss nometa peldlīdzekli.

'Blazers' piekāpās 'Nuggets' par sešiem punktiem, bet Ostins Riverss atmeta trīspunktnieku, palielinot pārsvaru līdz 9 punktiem.

Jokičs notrieca āķa metienu un izvirzījās divciparu vadībā.

Viņiem bija 119-113, un līdz spēlēšanai bija atlikušas mazāk nekā divas minūtes. Pēc tam Džokičs nometa spaini.

Pēc tam Ārons Gordāns noslēdza spēli ar trīspunktnieku no stūra pie Jokiča piespēles un izvirzījās 9 punktu vadībā, kad līdz spēles beigām bija atlikusi mazāk nekā minūte.

'Blazers' nebija atbildes par Jokiča pārkāpumu, kā rezultātā 'Nuggets' izcīnīja uzvaru ar 126: 115 un izslēdza 'Blazers' iekļūšanu Rietumu konferences pusfinālā.

Es mīlu mūsu komandu. Es mīlu katru spēlētāju šajā ģērbtuvē, sākot no septiņpadsmit, teica Nuggets treneris Maikls Malone. Mēs turpinām atrast veidus, kā uzvarēt. Pagājušajā gadā šogad cilvēki neapzinās, kā mums šobrīd pietrūkst ar traumām, tāpēc es nevarētu lepoties ar vairāku spēlētāju grupu, kuras man patiešām patīk trenēt katru dienu.

Viņi tagad Rietumu konferences pusfinālā tiksies ar Fīniksas Suns.

Svarīgākie punkti.

Rezultatīvāko spēlētāju vadībā bija Nikola Jokičs, kurš iemeta 36 punktus, izcīnīja 8 atlēkušās bumbas un 6 reizes rezultatīvi piespēlēja. 20 no viņa 36 punktiem guva trešajā ceturtdaļā.

Viņš viņiem ir viss, Damians Lilards teica par Džokiču. Es domāju, ka, ja tas būtu kāds gads, piemēram, viņš, tas, ko viņš dara šīs komandas labā, varētu novest savu komandu uz čempionātu, tas būtu šogad, jo tas ir atvērts. Nav neviena izlases. Vismaz manās acīs es jūtu, ka ikviens var uzvarēt, un ikviens var iet to izdarīt. Tāpēc tas man sagādā vēl lielāku vilšanos, jo man šķita, ka, ja ir kāds gads, jūs varat plecu noslogot un doties to dabūt, tas bija šis. Es noteikti domāju, ka viņš uz to ir spējīgs.

Viņš vēlreiz parādīja MVP līmeņa sniegumu, jo Nuggets otrajā puslaikā atspēlējās pēc viņa izcilās šaušanas.

Tāpēc viņš ir viennozīmīgs MVP, sacīja Malone. Tā kā jūs varat atņemt ikvienu no mūsu komandas, ja mums ir Nikola, jūs varētu mani, Wes Unseldu, Raienu Bovenu, Čārlzu Klasku, lai arī ko jūs tur gribētu, mēs atradīsim veidu, kā sacensties, jo tas ir tik lieliski ir.

Kad jautāja par atgriešanos, Porter vienkārši atbildēja: Getting stops un Nikola Jokic.

'Nuggets' spēlētāji pastiprināja spēli, lai palīdzētu Jokičam.

Jokičs šajā procesā saņēma palīdzību no citiem 'Nuggets' spēlētājiem. Viens no viņiem nāk no Michael Porter Jr.

Pirmajā ceturtdaļā Porteris nokrita 22 punktus, kad Džokičs nonāca pie nepatīkamām nepatikšanām, saglabājot 'Nuggets' spēli.

Pēc tam viņš pabeidza spēli, gūstot 26 punktus, 5 atlēkušās bumbas un 4 rezultatīvas piespēles.

Pēc tam, kad Nikola trešajā ceturtdaļā atrada savu ritmu, otrajā puslaikā viņš saņēma palīdzību no Montes Morisas, Ostinas Riversas, Ārona Gordāna un JaMihala Grīna.

Mēs saņēmām daudz dude, kas ir grūti spēlētāji, cilvēks, Porter teica. Tāpat kā man, man bija mirklis pirmajā pusē, un pēc tam es atdzisu. Es nedomāju, ka es guvu vārtus [pārējā spēlē]. Tad Jokičs acīmredzami pārņēma vadību, bet veids, kā Austinam un AG bija savi momenti, un Monte, J-Myke - mums vienkārši ir daudz dudu, kas spēj.

Ārons Gordāns pēdējā minūtē kopā ar spēles noslēdzošo trīspunktnieku nokrita 13 punktus, 7 atlēkušās bumbas un četras rezultatīvas piespēles.

Fakundo Kampazo rēķinā bija 10 punkti, 2 atlēkušās bumbas un 3 rezultatīvas piespēles.

Monte Morris vadīja 'Nuggets' soliņu, gūstot 22 punktus, 4 atlēkušās bumbas un 9 rezultatīvas piespēles.

Kamēr JaMychal Green samazinājās par 10 punktiem, 9 atlēkušajām bumbām.

Damian Lillard vēsturiskais sniegums šajā sezonā beidzas.

Damians Lilards visā sērijā duelējās ar pašreizējo MVP kandidātu Nikolu Jokiču, lai nodrošinātu NBA vienu no labākajām izslēgšanas spēļu spēlēm šajā sezonā.

Viņš piespēlēja divus pagarinājumus 5. spēlē ar sajūga trīspunktnieku un šajā spēlē gandrīz uzvarēja 'Nuggets'.

visu laiku labākie koledžas cīkstoņi

Un šovakar viņš pat uzstādīja NBA izslēgšanas spēļu rekordu.

'Nuggets' steidzās slēgt sēriju 6. spēlē, lai izvairītos no kārtējās Lillard spēles ar sajūgu.

Neviens 7. spēlē nemēģina redzēt Damianu Lilardu, vienu no visu laiku spēlētājiem, sacīja Nuggets uzbrucējs Maikls Porters juniors.

Lilards pabeidza spēli, gūstot 28 punktus un 13 rezultatīvas piespēles, dubultā dubultā kopā ar 4 atlēkušajām bumbām.

Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā viņam bija 35 trijnieki un viņš kļuva par spēlētāju, kuram ir visvairāk trīspunktnieku izslēgšanas spēļu sērijā.

Kamēr CJ McCollum nokrita 21 punkts, 4 atlēkušās bumbas un 3 rezultatīvas piespēles.

Normanam Pauelam 17 punkti, 4 atlēkušās bumbas un 2 rezultatīvas piespēles, savukārt Jusufs Nurkičs nokrita 13 punktus, 7 atlēkušās bumbas un 2 rezultatīvas piespēles.

Roberts Kovingtons finišēja ar 10 atlēkušajām bumbām un 11 punktiem double-double.

Tikmēr Karmelo Entonijs kopā ar 5 atlēkušajām bumbām nokrita 14 punktus un 4 rezultatīvas piespēles, kas visas nāca no rezervistu soliņa.