Futbols

Crystal Palace 3-2 Aston Villa: Tyrick Mitchell saka, ka es biju tā, it kā es aizklātu

Kādu Filmu Redzēt?

Tyrick Mitchell saka, ka tas bija akls pēc karjeras pirmo vārtu gūšanas, lai dotu Crystal Palace uzvaru Aston Villa premjerlīgā.

Sensacionālā incidentā, kas apstrīdēja tā “mirušās gumijas” statusu, abas puses piedāvāja demonstrēt nodomu uzbrukt ar pilnu spēku.

Mičela nodoms aizkavēt ierašanos pils otrajā pusē deva labu atlīdzību.

21 gadu vecais aizsargs bija labā stāvoklī sešas minūtes, pirms viņam nācās aptīt bumbu ap plecu. Pēc tam, kad viņu notrieca Eberechi Eze .

Es nevarēju pateikt, par ko es šobrīd domāju. Bet, kad viņš ienāca, tas bija vienkārši jautri, sacīja Mičels, kura svētdienas spēle pilī bija 23. diena. Tas bija tā, it kā es novilku mēteli.

Un tas ir gluži kā sapnis, kas piepildās visai manai ģimenei un arī man. Tā man ir bijusi lieliska sezona. Katra diena ir bijusi grūta, taču viss darbs ir bijis veiksmīgs.

Pēc 34. minūtes sekoja 2: 1, Palace pieklauvēja pie durvīm. Pēc pārtraukuma Selhursta parkā beidzot tika salauzta viesu pretestība.

Kad atlikušas 15 minūtes, Vilfrīds Zaha uztaisīja iepriekš sagrieztu braukšanas spēli. Un izdarīja nepareizu sitienu, kas ar Villa aizsargu iesita tīklā Ahmeds Elmohamadijs , un Mičels neilgi pēc tam bloķēja tīklu.

Pils jau vienreiz bija atgriezusies spēlē.

Palace jau vienreiz bija atgriezies spēlē, Kristiānam Bentekem pretī savai bijušajai komandai pēc laba sākuma Džons Makgins .

Anvars El Ghazi trāpīja vārtu aizmugurē, lai atgūtu Villa pārsvaru - vārti, kas līdz pēdējai pils sanāksmei izskatījās pēc uzvaras.

kādā komandā spēlē Tims Hasselbeck

Villa paliek 11.pozīcijā, ar divām spēlēm četrus punktus atpaliekot no desmitajā vietā esošās Līdsas. Turpinot, padarot premjerlīgas spēli, kas novedusi līdz pirmajam puslaikam, neparastu.

Tas jau ir pasargāts no izkrišanas - uzvaras, kas Palace samazinājusi par 44 punktiem. Un iespēja gūt 50 punktus pirmo reizi premjerlīgā.

Labā vietā par Villu un Anglijas potenciālu Džeks Greališs parādījās otro reizi. Pēc kārtas no soliņa pēc traumas viņš vēl vairāk pierādīja savu izturību pret šo Eiropas čempionātu.

Mičels norāda ceļu uz pili.

Pils menedžeris Rojs Hodžsons sacīja, ka Mičels pēc atgriešanās ģērbtuvēs atrada lielu prieku komandas biedros.

Tas bija tā vērts, sacīja Hodžsons. Ģērbtuvē es runāju par viņu, bet viņš sarunā ar medijiem bija nedaudz aizņemts.

Kad viņš atgriezās, spēlētāji un darbinieki vienkārši aplaudēja. Un smaids viņa sejā vienmēr būs manā prātā.

Dienā, kad viņš atskatīsies pēc 15 līdz 20 gadiem, un rodas jautājums, vai es pat biju ideāls?

Mičels norāda ceļu uz pili (Avots: Football London)

Mičels nebija vienīgais Palace spēlētājs, kurš atstāja iespaidu. Pirms mača sākuma viss atbalsojās, ko sarakstījis Bobs Mārlijs.

Un mājinieki darīja visu iespējamo, lai atbalstītu šādas jūtas laukumā.

Kritizējot par spēles stilu, Hodžsons ir palicis Palace premjerlīgā. Četrās sezonās klubā viņš paļāvās uz pieredzējušiem un uzticamiem spēlētājiem.

Lai gan 73 gadus vecā līgums beidzas šovasar un pirmās regulārās komandas līgums, atbrīvošana šķiet maz ticama. Bet svētdienas izrāde piedāvā zināmu vielu pārdomām.

Benteke ir viens no tiem, kam drīz beigsies līgums. Lai gan varētu teikt, ka viņš ir savas pils karjeras pozīcijā, ieskaita trešo spēli un piekto deviņās spēlēs.

Viņam tāds būtu bijis, izņemot Emi Martinesa glābšanu. Otrajā periodā viņš pamāja ar galvu no stūra uz bāru.

ir kristietis mccaffrey ed mccaffrey dēls

Zaha talants ir neapšaubāms un svētdien. Viņš parādīja, ka viņam joprojām ir entuziasms un ambīcijas, īpašības, kas parādītas Androsam Taunsendam, Čeihou Koujatem un citiem.

Var gadīties, ka Ezei un Mičelam pils būtu jāizmanto kā kritiska figūra.

Viņi abi ir jauni, talantīgi spēlētāji, kuri ar nepacietību gaida, kur Hodžsons - vai, iespējams, viņa pēctecis - varēs atstāt malā.

Spēles otrajā pusē. Tā bija Kristāla pils, kuru es pirms četriem gadiem redzēju bezjēdzīgu garu, sacīja Hodžsons.

Un mēs arī pieņemam faktu, ka mēs nekad vairs netiksim pāri citām komandām. Un mums ir smagi jāstrādā, lai iegūtu rezultātu, un mēs to šodien esam izdarījuši. Spēlētāji ir pelnījuši saņemt drausmīgu kredītu.

Sakāve netraucē Villa progresu.

Kad Boksa dienā Villa bija uzvarējusi Palace ar 3: 0, viņi iekļuva labāko četriniekā, cīnoties par negaidītu Eiropas vietu.

Turpmākie pieci mēneši ir ļoti pārbaudījuši šīs augstās vēlmes.

Tomēr viņiem nevajadzētu atkāpties no partijas redzamā progresa, kas iepriekšējā kampaņā izvairījās no gandrīz pazemināšanas.

Ir skaidrs, ka Grieķijas zvaigzne nepiedalās 13 spēlēs, kurās viņi ir izcīnījuši tikai trīs uzvaras.

Sakāve nekavē Villas progresu (Avots: The 18)

Dīna Smita komanda joprojām tur Anglijas uzbrucēja boksu, kā viņi parādīja svētdien. Īpaši pirmajā puslaikā, kurā bija viņu abi vārti.

Ar Kortniju Hauzu viņiem varēja būt vairāk savainotajā Taironā Mingsā - divreiz platāk no stūriem.

Tomēr otrajā puslaikā tika pieminēts Mingsa un Matija Keša prombūtne, jo Villa izskatījās nogurusi. Un tas samazinājās uzbrukuma pilī laikā.

Viņiem atlikušas divas spēles, lai finišētu pirmajā desmitniekā. Tā kā Tottenham vairs nav mājvieta Chelsea, Villai būs jāsamierinās ar labo pusi - apakšējo pusi.

Tas skar mūsu cerības, sacīja Smits. No Leeds United atpaliekam tikai par četriem punktiem, un mums jāfinišē labi.

Šodien pirmajā puslaikā bijām izskatījušies kā ļoti izcila komanda. Un mums nepaveicās negūt vairāk par labiem vārtiem.

Otrajā puslaikā viņi mums bija pretojušies labākam veidam. Un mums pietrūka spēka, kas bija pirmajā puslaikā. Viņi bija agresīvi, un mēs nekad nebijām saskārušies ar bumbu kā pirmajā puslaikā.

Tā ir bijusi lieliska spēle, un mēs esam vīlušies par viņu gūtajiem vārtiem.