Nba Ziņas

Bakss noslēdz Filadelfiju pēc uzvaras pār viņiem

Kādu Filmu Redzēt?

24. aprīlī Austrumu konferencē notika divu labāko komandu mačs, kad Milvoki 'Bucks' Nr.3 nonāca Filadelfijas '76ers' ar 2. numuru.

Milvoki 'Bucks' sestdien izcīnīja uzvaru pret '76ers' ar rezultātu 132:94, pārspējot otro reizi trīs dienu laikā.

Tā kā Bakss uzvarēja mačā, Filadelfija piedzīvo ceturto zaudējumu pēc kārtas pēc kārtas, un tagad viņa ir pilna spēle aiz austrumos esošās Bruklinas 'Nets'.

Tikmēr 'Bucks' pietuvojas '76ers', atpaliekot tikai pusotru spēli.

76ers pret Bucks

76ers vs Bucks (avots: crowwisdom.live )

Faktiski Milvoki slaucīja regulārās sezonas sēriju ar 76ers, kamēr 76ers tagad ir četru zaudējumu sērijā.

Tā kā viņi ir īsi ar labākajiem spēlētājiem, kuri cieš traumas un izlaiž spēles.

Arī šīvakara spēlē '76ers' bija īsās rokas kā MVP priekšsacīkšu starteris Džoels embiīds sasēdis visu spēli sāpoša labā pleca dēļ.

Arī šajā spēlē piedalās vēl viens labākais iesācējs Bens Simmons. Viņš izlaida savas ceturtās spēles pēc kārtas nenoteiktas slimības dēļ.

Mani neuztrauc mūsu vispārējā veselība, sacīja 76ers treneris Doks Riverss. Mani uztrauc tikai to spēļu skaits, kuras mums trūkst.

Rivers piebilda, ka mums ir jāsaņem ritms, kad spēlē visi mūsu puiši,

Ja šie labākie spēlētāji nespēlē un komanda nav labā stāvoklī, 76ers zaudē ar daudziem punktiem.

Šodien ieguva savu zemāko punktu kopvērtējumu un cieta milzīgu nelielu sakāvi Bucks rokās.

Milvoki 'Bucks' uzvarēja uzvaru pār Filadelfijas '76ers'.

Bucks visu ceturtdaļu laikā pilnībā kontrolēja 76ers. Galu galā viņi finišēja spēcīgi, dodot 76ers lielāko zaudējumu sezonā.

Milvoki sāka spēcīgi pārņemt 1. ceturtdaļas vadību pār 76ers ar rezultātu 26-17.

'76ers' īsā laikā izvirzījās vadībā, lai sāktu spēli, gūstot piecus punktus no Bucks apgrozījumiem, bet pēc tam, kad DiVincenzo trīspunktnieks panāca 7: 5, Milvoki pie pirmās ceturtdaļas atzīmes 9:06.

Viņi trīs minūšu laikā izvirzījās vadībā un kopš tā laika vairs neatskatījās.

Turpinot pārsvaru pār 76ers visā spēlē un galu galā uzvarot ar 132-94. No otras puses, 76ers visā spēlē nevarēja atrast ritmu.

76ers treneris Doks Riverss mainīja savus spēlētājus, lai iegūtu rezultātu.

Lai arī 76ers visgrūtāk centās panākt rezultātu un izvirzīties vadībā, tas nekad nenotika.

Tā kā Bucks nekavējoties atrada atbildi uz katru no 76ers braucieniem.

Tāpat kā tad, kad Filadelfija otrās ceturtdaļas sākumā samazināja pārsvaru līdz 31-28, arī Milvoki atkal to izlīdzināja līdz 47-34.

76ers 30 sekunžu laikā guva sešus tiešos punktus, lai to samazinātu līdz 47-40.

Bet Pats Konnahtons ar sekundes atlikšanu trāpīja trīspunktnieku, lai pārtraukumā padarītu to par 50–40 Bukiem.

Līdzīgi, kad Filadelfijas Sets guva septiņus punktus 10: 0 brauciena laikā, samazinot dolāru pārsvaru līdz 55-54 trešajā ceturtdaļā.

'Bucks' netērēja laiku, lai atbildētu uz atbildi, jo valdošais MVP Antetokoumpo guva astoņus punktus un divas rezultatīvas piespēles 15: 0.

Tas Milvoki izvirzīja vadībā ar 75: 57. Pēc tam buki turpināja līt.

Bobijs Portiss un Pats Konnahūtons pārņēma atbildību no abām zvaigznēm, izvirzoties vadībā ar 9: 0 pēc tam, kad spēle tika atklāta un Bucks ieguva 25 punktu pārsvaru.

Kopumā Milvoki noslēdza trešo ceturtdaļu ar 31: 9, dodoties ceturtajā ceturtdaļā, izvirzoties vadībā ar 86-63.

Galu galā Bucks atkal izcīnīja uzvaru, dodot 76er ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Bucks Antetokounmpo pagrieziena punkts.

Bukiem bija savs valdošais MVP un viens no MVP sacīkšu līderiem Giannis Antetokounmpo spēlējot ar rekordu, lai pārspētu.

Antetokoumpo Milvoki 'Bucks' franšīzes rezultātu sarakstā otrajā vietā visu laiku bija Glens Robinsons.

Šodien iekļūstot spēlē, viņš drīz pārspēja Robinsona rekordu - 12 010 punkti par viņa slam dunk - trešajā ceturtdaļā bija atlikušas 10 minūtes un 58 sekundes.

Viņš nopelnīja fanu ovācijas, kad pabrauca garām Robinsonam.

Ak, tāpēc viņi šodien uzmundrināja? Antetokounmpo teica, kad viņam paziņoja par faniem, kas atzīst pagrieziena punktu.

Es tikko to sapratu. Tas ir liels kompliments.

Antetokounmpo piebilda: Tas ir maratons, nevis sprints, tāpēc man vajadzēja turpināt smagi strādāt, turpināt ticēt sev, turpināt slīpēt savas prasmes, man joprojām bija lieliski komandas biedri, lielisks treneru personāls.

Tas ir daudz smags darbs, kas atmaksājās, bet turpināja virzīties uz priekšu.

Tagad Buksa vēsturē viņš ieņem otro vietu pēc punktiem (12 023) un atlēkušajām bumbām, atpaliekot tikai no Kareema Abdula-Džabara, kurš ir franšīzes līderis ar 14 211 punktu.

Antetokounmpo savā 24 minūšu spēlē finišēja ar 24 punktiem, 14 atlēkušajām bumbām un septiņām rezultatīvām piespēlēm un ceturtajā ceturtdaļā atpūtās kopā ar citiem iesācējiem.

Pārējie “Bucks” startētāji divciparu rindās ar 12 un 11 punktiem bija Jrue Holiday un Donte DiVincenzo.

Milvoki guva 76 punktus no rezervistu soliņa un 48 krāsas.

Kā otro vienību vadībā Bobijs Portiss un Pats Konnahtons ar 17 un 11 punktiem.

Pa to laiku Filadelfijā ritēja temps Krata Miltonu , kurš no rezervistu soliņa guva 15 punktus.

Un arī Dvaits Hovards 12 punkti ar 12 atlēkušajām bumbām pie rezervistu soliņa. Sets Karijs vadīja 76ers iesācējus ar 13 punktiem.

Pēc tam '76ers' pirmdien uzņems Oklahomsitijas 'Thunder', kamēr 'Bucks' viesosies Atlantā, lai svētdien stātos pretī 'Hawks'.