Bucks kļūst par NBA fināla čempionu

Kādu Filmu Redzēt?

NBA fināls beidzot beidzas ar pārsteidzošu notikumu pavērsienu. Pēc pirmajās divās spēlēs ar 2: 0 kritienu Milvoki Bucks nāca no aizmugures, lai uzvarētu visā sērijā.

Fēnikss saskārās ar Bucks ar mērķi sasaistīt sēriju 6. spēlē un pāriet uz 7. spēli.

Tomēr Bucks bija citi plāni, jo viņi vēlējās pabeigt sēriju 6. spēlē, un viņi to spēja.

Bucks otrdien sagrāva Suns ar 105:98, pirmo reizi 50 gadu laikā kļūstot par NBA čempioniem.

Giannis Antetokounmpo par uzvaru sniedza vēsturisku sniegumu, vadot komandu ar augstiem spēles punktiem.

Pēc Gianņa četri citi spēlētāji nāca klajā ar diviem cipariem.

No otras puses, Kriss Pols vadīja Suns, bet viņam sekoja Devins Bukers. Tāpat trīs citi spēlētāji guva vārtus ar divciparu skaitli.

Bucks sāka spēcīgi un saglabājot impulsu, viņi spēles beigās tika pie uzvaras.

Pirmā ceturtdaļa notiek Bucks.

Mikal Bridges piebrauca pie loka, bet Giannis viņu noraidīja pie loka un nometa kārtojumu otrā galā.

Devins Bukers atbildēja, atmetot džemperi, kas uzreiz panāca spēli.

Brūks Lopess nāca klajā ar izkārtojumu, un pēc tam Bucks izvirzījās četru punktu vadībā.

Kriss Pols atbildēja, nometot trīspunktnieku otrā galā.

Galu galā Bucks bija 8-5, kad Khris Middleton nāca klajā ar zagšanu un dunku pārejas otrajā galā.

Bucks kļūst par NBA čempionu. (Avots: Twitter )

Tad tilti atbildēja, nometot džemperi. Puslaika vidū 'Suns' Bucks atpalika no pieciem punktiem.

vai travis pastrana ir bērns

Midltons notrieca trīspunktnieku, palielinot pārsvaru līdz 8 punktiem, ceturtdaļā paliekot 4:45.

Deandre Ayton pameta Paula piespēli un tajā pašā laikā izdarīja pārkāpumu.

Jae Crowder pievienoja džemperi nākamajā īpašumā. Kamēr Bobijs Portiss nogāza trīspunktnieku otrā galā.

Pēc tam Kamerons Peins atbildēja ar trīspunktnieku. Antetokounmpo piebrauca pie loka un nākamajā īpašumā nometa kārtējo kārtojumu.

Peins ceturtdaļā pievienoja džemperi, kuram bija atlikusi apmēram minūte.

Lopess ceturtdaļas pēdējās 12 sekundēs atcēla Gianņa garāmgājienu.

Tādējādi ceturtdaļa beidzās ar 29-16, Bucks pārņemot vadību pār Suns.

Otrajā ceturtdaļā 'Suns' atspēlējās.

Otrās ceturtdaļas sākumā Bucks bija 29-18, kad Kamerons Peins atmeta Suns trīspunktnieku.

Pēc tam Antetokounmpo nāca klajā ar bloku Ayton. Kamerons Džonsons notrieca trīspunktnieku nākamajā Suns īpašumā.

Bobijs Portiss nometa džemperi, un Bukers atbildēja, noklaujot dīkstāvi.

kādu pozīciju spēlēja alekss Rodrigess

Tad tilti pievienoja spaini, nometot kārtību nākamajā īpašumā.

Kriss Pols atteicās no sastāva un līdz ceturtdaļai bija izlīdzinājis spēli ar Bucks.

Pēc tam viņš pievienoja spaini, nometot džemperi, un Suns pagarināja pārsvaru līdz pieciem punktiem.

Antetokounmpo atbildēja, notriecot džemperi. Kriss Pols izpildīja lēciena metienu, un 'Suns' ceturtdaļā palika 43-38 ar 1:51.

Pēc tam Antetokounmpo nometa izlēcēju, un Aitons atbildēja, nometot āķa metienu pa Pola aleju.

Bukers izdarīja metienu, bet Giannis bloķēja Bukeru pie apmales, līdz ceturtdaļai bija atlikusi minūte.

Kriss Pols nojauca džemperi nākamajā Suns īpašumā.

Galu galā ceturtdaļa noslēdzās ar 47:42, kad Suns trešajā ceturtdaļā pārņēma 5 punktu pārsvaru.

Bucks trešajā ceturtdaļā pārspēja Suns.

Tilti brauca tieši pie apmales pēc kreisās puses spaiņa, bet Giannis bloķēja viņa sitienu.

Antetokounmpo nometa džemperi un šajā procesā arī izdarīja pārkāpumu. Pēc tam viņš pievienoja trīspunktnieku nākamajā tabulā.

Aitons nometa dunci Pola piespēlē otrā galā. Bukers pie pulksteņa signāla pievienoja džemperi.

Antetokounmpo satvēra pats savu uzbrukuma atlecošo bumbu un nometa sastāvu.

Kroders otrā galā nometa trīspunktnieku un šajā procesā arī izdarīja pārkāpumu.

Pēc tam Antetokounmpo atmeta lēciena metienu. Bucks bija 62-61 ar Suns pusi ceturtdaļā.

Brūks Lopess nāca klajā ar sīvu dunku nākamajā īpašumā, kas atvairīja soliņu.

Pāvils nometa džemperi no soda metienu līnijas. Tad Kroders pievienoja trīspunktnieku, samazinot pārsvaru līdz 2 punktiem.

Pēc tam Svētki nometa trīspunktnieku pie Gianņa piespēles nošautā pulksteņa skaņas signāla.

Midltons pievienoja spaini, nometot džemperi nākamajā īpašumā.

Bukers paņēma vaļīgo bumbu un nāca klajā ar pāreju. Viņš arī atrada Frenku Kavinski, lai iegūtu nākamo mantu.

Galu galā ceturtdaļa beidzās ar 77: 77, un spēle bija sasaistīta ar ceturto ceturtdaļu.

kāds ir Booger mcfarland īstais vārds

Bucks uzvaru izcīnīja ceturtajā ceturtdaļā.

Abas komandas ceturtās ceturtdaļas sākumā panāca neizšķirtu 79-79. Pēc tam Holiday atmeta trīspunktnieku, dodot 'Bucks' vadību spēlē.

Pāvils atbildēja, nometot peldētāju un arī izdarot pārkāpumu procesā, kas kārtējo reizi izlīdzināja spēli.

Tomēr Bucks atkal izvirzījās vadībā. Giannis nāca klajā ar bloku Paulam un nogāza Midltona garāmgājienu nākamajā īpašumā.

Tad Pols otrā galā nometa atkāpšanās džemperi. Bukers brauca pie loka pēc džempera, bet Antetokounmpo nāca klajā ar bloku.

Pēc tam Portis nāca klajā ar izkārtojumu otrā galā. Bukers atbildēja ar izlēcēju.

Middleton atrada Giannis par dunk pusceļā ceturksnī.

Galu galā 'Suns' atpalika 'Bucks' ar sešu punktu starpību, kad Kroders nometa džemperi.

Midltone atbildēja, notriecot džemperi. Antetokounmpo nāca klajā ar izkārtojumu nākamajā spēlē.

Aitons atbildēja, nometot dīkstāvi otrā galā. Jrue Holiday atrada lēcējam ar vienu roku Antetokounmpo.

Pēc tam Bukers pameta izkārtojumu, un 'Suns' samazināja pārsvaru līdz četriem punktiem, kad ceturtdaļā bija atlikusi minūte.

Midltons nogāza džemperi otrā galā. 'Suns' netrāpīja daudz metienu, un beidzot Kriss Pols pameta dīkstāvi.

Galu galā spēle beidzās ar 105-98, uzvarot Bucks.

Giannis Antetokounmpo lika 'Bucks' uzvarēt pirmo reizi piecdesmit gadu laikā.

Viņš pabeidza spēli, gūstot augstākos 50 punktus un 14 atlēkušās bumbas, dubultā dubultā un 2 rezultatīvas piespēles, kā arī kļuva par 1. spēlētāju NBA vēsturē ar 40+ punktiem, 10+ atlēkušajām bumbām un 5+ bloķētajām spēlēm fināla spēlē.

Turklāt viņš uzvarēja fināla MVP par sniegumu sērijā.