Futbols

Brentford 2-0 Swansea City: Brentford nākamsezon pirmo reizi spēlēs Premjerlīgā

Kādu Filmu Redzēt?

Nākamajā sezonā Brentforda pirmo reizi spēlēs premjerlīgā pēc tam, kad pēdējā čempionāta finālā ar 2: 0 pārspēja Swansea City.

Ivans Tonijs 'S labi liek tos uz taisnas līnijas pirms beigām Emiliano Marcondes ‘Spēle.

Tomass Frenks ‘S komanda augstākajā līmenī spēlēs pirmo reizi kopš 1946. – 47. Pēc tam, kad pārspēts Swansea komanda, kas finišēja ar desmit vīriem.

Londonas rietumu komandā uzvara varētu maksāt aptuveni 178 miljonus sterliņu mārciņu.

Bites atbildes otrajā mačā pārspēja Fulhams, kurš iznāca ar uzvaru pagarinājumā ar 2: 1.

Bet sāpes Brentfordas pēdējā apmeklējumā stadionā pārvērtās priekā, kad viņi beidzot nobaudīja spēles panākumus 10. izmeklēšanas laikā. To darot, tas būs 50. klubs, kurš spēlēs Premjerlīgā.

Swansea cerības atkal pievienoties elitei izzuda, jo viņi neizdevās pilnībā izmantot savu potenciālu Vemblijā. Cerība, ka otrā puslaika atgriešanās nepalīdzēja Džejs Fultons Atlaišana, lai spēlētu Matiass Jensens .

Beidzot pienāk Brentforda lielā diena.

Šādu brīdi Brentfordas fani ir gaidījuši ilgi.

Šī bija komandas 10. izslēgšanas un piektās fināla kampaņa, pēdējais brauciens uz Vembliju notika 1997., 2013. gadā. Pagājušajā sezonā 2002. gada Tūkstošgades stadiona un Stokas konferences laikā.

Kopējais reklāmas spēļu skaits pirms šodienas bija nulle. Arī EFL Trophy tika piedzīvots pēdējais zaudējums. Tātad Brentforda jutīsies, ka lielajās līgās viņiem jāuzvar.

vai Antonijam Deividam ir brālis

Viņus vadīja varbūt atmiņa par viņu jaunāko Vemblija reversu, kas nāca pirms desmit mēnešiem. Franka puse beidzot atrada ceļu uz panākumiem.

Beidzot pienāk Brentforda lielā diena. (Avots: My Khel)

Brentfordas uzvara tika gūta pirmajā ceturtdaļā. Tajā pašā laikā viņi vadīja pirmo piezīmi.

Serhijs Kanoss iesita bumbu aiz Swansea aiz Braiena Mbeumo. Kamēr vārtsargs Fredijs Vudmens nāca no savas līnijas. Bet viņš drīzāk sazinājās ar spēlētāju, nevis bumbu.

Pat šajā smalkajā posmā Tonejs, šķiet, bija pilnīgi ārpus uzmanības centra. Kad viņš riņķoja un ripoja pa tīkla apakšējo stūri, lai atrastu 33. vietu savai fantastiskajai sezonai.

Brentforda, pateicoties savai atklāšanai un cenšoties sekot līdzi, Brentforda ātri dubultoja savu peļņu.

Šis solis sākās, kad Brentforda kasti atbrīvoja Mbeumo, kurš nesa bumbu pretiniekos. Pirms to piegādāja pussargam Mdds Rērsļevam.

Dane pacēla bumbu Marcondes ratos, lai nošautu saspringto automašīnu zemu Vudmena stabā.

Swansea cīnījās.

Jebkura cerība, ka Stīva Kūpera komandai ir atbilde, visticamāk, būs beigusies pēc minūtes, kad trāpīja Tonija tālsatiksmes volejbols. Tikai Vudmens, lai sasniegtu krusta apakšu un droši iesistu ierindā.

Brentforda iekļuva pārtraukumā, Deivids Raja pirmajā puslaikā baidoties viens pret vienu. Kad Andrē Ajevs satika Konora Hourihanes sitienu ar sitienu ar galvu, kas trāpīja pa joslas augšpusi.

Īstā Swansea iespēja radās otrā puslaika sākumā, kad Konors Roberts pārgāja pāri Ayew. Bet viņš spēja paskatīties uz galvu no ļoti liela attāluma.

Brentfords atkal draudēja, Mbeumo paceļot balsi. Pirms Fultons diemžēl tika atlaists, bet izbeidza Swansea.

Šķita, ka pussargs nejauši ir uzkāpis uz Jensena, pirms viņa uzslīdēja streiku laikā. Bet tiesnesis Kriss Kavanags mirkšķinot uzmeta sarkanu kartīti.

Tātad Swansea ir pieveikta, un Brentfords varētu gaidīt nākamsezon iespēju stāties pretī Mančestras City, kaimiņiem United, Liverpool un klubam.

Kas būs tālāk Swansea?

Otro sezonu pēc kārtas Swansea cerības atgriezties Premjerlīgā izslēgšanas spēlēs zaudēja Brentforda.

Kūpera spēlētāji labi reaģēja pēc pagājušā gada pusfināla sakāves. Bet šī atgriešanās varētu izraisīt sāpes vēderā.

Deviņi mēneši smaga darba ir bijuši veltīgi. Un tagad būs jautājumi par turpmāko.

Swansea cīnījās spēlēt (Source Wales Online)

Swansea bija grūtības spēlēt (Avots: Wales Online)

Kūperam ir atlicis tikai viens gads pēc līguma ar Liberty Stadium. Jau tagad tiek spekulētas par viņa nākotni, jo Crystal Palace bez menedžera, domājams, ir viens no viņa favorītiem.

Ajū, bijušā Swansea zvaigzne un viņu rezultatīvākais spēlētājs pirms divām sezonām, redz, ka viņa ienesīgais līgums beidzas nākamajā mēnesī.

Tas varētu būt šokējoši, ja viņš ir pieejams nākamajā sezonā, kad Woodman, Marc Guehi un Hourihane pēc aizdevuma burvestības atgriežas vecāku klubos.

Tad ir tādi kā Roberts un Mets Grimes, kuru darījumiem ir atlicis tikai gads, lai viņi varētu atrasties veikala skatlogā.

Papildus tam pēc Swansea nojaukšanas 2018. gadā premjerlīgas maksājumi netiks veikti.

Kad putekļi nosēdās, kad viņiem neizdevās taisnoties Vemblijā, Swansea tagad varēja sagaidīt rosīga vasara.

'Swansea' galvenais treneris Stīvs Kūpers:

Mēs esam vīlušies. Mēs neuzvarējām spēli, un to mēs šeit esam ieradušies darīt.

Un mēs bijām sākuši spēli otrajā vietā vadībā, un dažreiz mēs to nepaskaidrojām. Mēs sev uzdevām sarežģītu uzdevumu, nokāpjot 2-0.

Mums bija jāmaina dažas lietas. Spēlētāji nepadevās un deva jums lielisku gājienu, tiešām otrā puslaika sākumā.

Es šeit vienkārši nesēdēšu un neko citu kritizēšu, jo man nav ko teikt, lai tikai kāds vēl justos labāk.

Uz Fultona sarkanās kartītes:

Džejs nekādā veidā nevarēja to izdarīt, jo viņš patiešām ir inteliģents spēlētājs. Sarkanā kartīte iznāca ļoti ātri.

Mēs šodien nepalīdzējām sev. Bet mēs nesaņēmām palīdzību no varas, tas ir skaidrs.